Депутати ЛМР затвердили умови оплати праці міського голови Львова

12:05 1 грудня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Андрій Садовий зауважив у вівторок, що сьогоднішня «ухвала ідентична, фактично, до тієї, яка свого часу була проголосована у 2006 році».

«Депутати міськради проголосували за ухвалу про проходження служби в органах місцевого самоврядування та умови оплати праці Львівського міського голови», – повідомили сьогодні, 1 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Так, згідно з текстом ухвали, прийнято рішення про збереження міському голові Львова Андрію Садовому присвоєний третійй ранг посадової особи місцевого самоврядування та встановлену надбавку за вислугу років у розмірі 20% до посадового окладу з врахуванням доплати за ранг. Окрім цього, йому встановлено посадовий оклад, у розмірі 3336 гривень, згідно зі штатним розписом апарату виконкому ЛМР, та надбавку за високі досягнення у праці, у розмірі 50% окладу, з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Також ухвалою передбачено здійснення щомісячного преміювання Львівського міського голови та з нагоди державних і професійних свят та ювілейних дат у максимальному розмірі, встановленому для заступників міського голови, та надання йому матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань і допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, згідно з чинним законодавством України. Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Оклад встановлюється державою. Депутати своїм голосуванням тільки повторюють норми, які передбачає постанова Кабінету Міністрів. Є доплата за вислугу років, доплата за ранг, можливе преміювання. На це є кошти в місцевому бюджеті. Тому ця ухвала ідентична, фактично, до тієї, яка свого часу була проголосована у 2006 році, коли я почав працювати міським головою Львова. 

Це все відкрито і публічно. Мої декларації з 2006 року ви можете подивитися у ЗМІ. Кожна гривня, яку я отримав, є публічна. Так само, як і кожна гривня доходу, яку отримують члени моєї сім’ї».

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу