Депутатську недовіру голові Золочівської райдержадміністрації розглядає суд

09:54 6 лютого 2014 р.

У 2013 році прокуратура Золочівського району оскаржила два рішення районної ради і жодного - райдержадміністрації.

Упродовж 2013 року прокуратура Золочівського району окаржила два рішення Золочівської районної ради від 5 грудня - №324 та №325 - з мотивів невідповідності цих рішень Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування» та регламенту Золочівської районної ради.

Жодного рішення Золочівської районної державної адміністрації прокуратура у 2013 році не оскаржувала. Таку відповідь на інформаційний запит Львівського прес-клубу надала прокуратура Золочівського району.

А Золочівська райрада у відповіді на аналогічний запит надала повнішу інформацію. У 2013 році прокуратура Золочівського району двічі заявляла адміністративні позови до Львівського окружного адміністративного суду про визнання протиправними і скасування рішень районної ради за №324 - «Про висловлення недовіри голові Золочівської районної державної адміністрації» і за №325 - «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні».
   
Рішення №325 визнано судом протиправним і скасовано, а щодо рішення №324 - з приводу депутатської недовіри голові РДА Ярославу Окрепкому - судовий розгляд ще не завершено.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу