Депутат Львівських рад першого демократичного скликання помер від інфаркту

20:05 2 грудня 2017 р.


Фото: Zaxid.net

Ініціатор першого мітингу біля пам'ятника Іванові Франку у Львові пішов у вічність на 66-му році життя.

У суботу, 2 грудня, помер Ігор Мельник – відомий львівський журналіст і краєзнавець, автор численних книжок про історію Львова та його вулиць . Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також цитують запевнення міського голови Львова Андрія Садового: «Для нас, для нашого міста дуже цінними є люди, які сповна віддають себе праці, дослідженням, громадському життю. Ігор Мельник назавжди залишиться у наших спогадах як неперевершений автор чудових книжок про місто Лева. Сумуємо і співчуваємо».

Натомість на сторінці про Ігоря Мельника у Вікіпедії розповіли, що він народився 8 липня 1952 року у Львові. З 1969-го, після закінчення Львівської середньої школи №28, навчався у Львівському політехнічному інституті й працював інженером-конструктором. 

13 червня 1988 року ініціював, відкрив і вів перший у сучасній Україні масовий політичний мітинг біля пам'ятника Іванові Франку у Львові. Ініціював у 1988 році також створення Товариства рідної мови імені Тараса Шевченка (тепер – товариство «Просвіта») у Львові, яке з лютого 1989 -го стало всеукраїнським, був заступником голови його Львівської організації й членом центрального правління та головної ради. 

Брав участь у роботі ініціативних груп зі створення Народного Руху, входив до складу першого Львівського проводу Народного Руху України й делегатом Установчого з'їзду Руху. У 1990-1994 роках – депутат Львівських обласної та міської рад першого демократичного скликання.

Із 1998 року – у львівській газеті «Поступ», де працював керівником інформаційного відділу й заступником головного редактора. У 2006–2011 роках був редактором часопису «Галицька брама». У 2002-2005 роках – заступником редактора журналу «Місто».

У 1998-2002 роках – депутатом Львівської міської ради III скликання. У 2014-2016 роках –  головою політичної ради Української Галицької партії.

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу