Департамент містобудування Львівської міськради очолив Сергій Коровайник

14:20 9 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сергія Коровайника призначили директором департаменту містобудування Львівської міської ради відсьогодні.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі міськради, де також нагадали, що з 1 жовтня 2014 року Сергій Коровайник працював начальником управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, яке входить до цього ж департаменту.  А народився він 7 травня 1979 року в селі Великосілки Львівської області.

У 2001 році Сергій Коровайник закінчив геодезичний факультет Національного університету «Львівська політехніка», здобувши кваліфікацію магістра з геодезії, картографії та землевпорядкування. А в 2013-му – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби).

Від березня 2003 року Сергій Коровайник працював в управлінні природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування ЛМР. Упродовж 2012-2013 років він був начальником відділу землеустрою у складі управління, з 28 липня 2014 року – заступником начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР, а з 1 жовтня 2014 року – начальник управління управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини