Департамент містобудування Львівської міськради очолив Сергій Коровайник

14:20 9 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сергія Коровайника призначили директором департаменту містобудування Львівської міської ради відсьогодні.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі міськради, де також нагадали, що з 1 жовтня 2014 року Сергій Коровайник працював начальником управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, яке входить до цього ж департаменту.  А народився він 7 травня 1979 року в селі Великосілки Львівської області.

У 2001 році Сергій Коровайник закінчив геодезичний факультет Національного університету «Львівська політехніка», здобувши кваліфікацію магістра з геодезії, картографії та землевпорядкування. А в 2013-му – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби).

Від березня 2003 року Сергій Коровайник працював в управлінні природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування ЛМР. Упродовж 2012-2013 років він був начальником відділу землеустрою у складі управління, з 28 липня 2014 року – заступником начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР, а з 1 жовтня 2014 року – начальник управління управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

dailylviv.com

До теми

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу