День захисників і захисниць: Львів виплатить матеріальну допомогу - кому і скільки

20:01 29 вересня 2023 р.

Фото до новини

1 жовтня Україна відзначатиме День захисників та захисниць.

З цієї нагоди, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці, місто виплатить матеріальну допомогу. Її отримають люди з інвалідністю внаслідок війни, а також вдови/вдівці ветеранів УПА та вдови/вдівці політв’язнів, які мешкають у Львівській громаді.

Зокрема, до Дня захисника та захисниць України, матеріальну допомогу від міста отримають люди з інвалідністю внаслідок війни І, IІ та ІІІ груп (інвалідність яких пов’язана із захистом Батьківщини), які брали участь в антитерористичній операції та російсько-українській війні, що триває зараз. У нашій громаді мешкає 716 ветеранів війни. Загальна сума виплат – 838 тис. грн.

Крім того, до свята Покрови Пресвятої Богородиці, одноразову виплату отримають: вдови/вдівці ветеранів УПА – 50 людей по 1 тис. грн., та вдови/вдівці політв’язнів – 22 людини по 1 тис. грн. Загальна сума цих виплат складе 72 тис. грн.

Виплати здійснить управління соціального захисту Львівської міської ради у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян – мешканців Львівської МТГ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів