День солідарності трудящих відзначила у Львові лише жменька комуністів (відео)

14:38 1 травня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Декілька людей похилого віку принесли квіти до Монумента слави на вулиці Стрийський.

У Львові День солідарності трудящих вирішила відзначити невелика групка комуністів. Ці бабусі й дідусі вирішили принесли квіти не до Пагорба слави, а до Монумента слави на вулиці Стрийський.

Тим часом львівська міліція збільшила сьогодні кількість патрульних. Адже у співробітників СБУ була інформація, що у Львові комуністи запросили до свої мітингів «тітушок», які начебто готують провокація.

Хоч самі «червоні» це заперечують. Голова львівського «Антифашистського комітету» Олександр Калинюк заявив: «Те, що сказав Лубківський (радник голови СБУ. – «ЩЛ») по телебаченню 30 квітня, – це дурня чистої води. Я такого не знаю, і такого рішення ніхто не приймав. Це для того, щоб робити напруження у суспільстві та наговорювати на компартію». 

Повідомляючи про це сьогодні, 1 травня, «Телеканал новин «24» такаж нагадав: «До слова, у Львові цими днями святкують День міста. В центрі очікується великий наплив людей, усі мітинги та марші спершу відмінили.

Як відомо, раніше до першого травня «Автономний опір» подав заявку на проведення маршу миру, потім такий марш захотів провести і «Правий сектор». У соціальних мережах учасники «Автономного опору» запевняють, що 1-го травня цей марш таки відбудеться. Стартує він о 16:00 від пам’ятника В’ячеславу Чорноволу».

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу