Делегація з Чехії налагодила у Львові багатовекторну співпрацю

12:30 11 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 11 вересня, представники керівництва Львівської області на чолі із заступником голови ЛОДА Оксаною Стоколос-Ворончук зустрілися із делегацією Південно-Моравського краю Чеської Республіки.

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, у Львівській ОДА. Зокрема, Оксана Стоколос висловила вдячність делегації за зацікавленість Південно-Моравського краю до налагодження міжрегіонального співробітництва із Львівською областю, а також наголосила: «Зацікавленість Вашого краю Львівщиною є потужним сигналом довіри з боку іноземних інвесторів. Для Львівської області розширення двохсторонніх відносин із Чеською Республікою є важливим завданням, з огляду на євроінтеграційний курс України. Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч та візит голови облдержадміністрації до міста Брно у жовтні закладе надійний фундамент для розвитку взаємовигідних відносин та реалізації низки спільних проектів».

Готовність до розширення співпраці висловив і представник управління культури та охорони пам’яток уряду Південно-Моравського краю.Томаш Соукал, який зазначив: «Ми маємо великі зацікавленості в тому, щоб наша співпраця продовжувалась і розвивалась. Щоб наші регіони були поєднані в бізнесовій сфері, освітній, культурній, туристичній, міжнародній. І Львів і Брно – студентські міста,  відтак маємо зацікавлення у розвитку партнерство між школами, як середніми так і вищими навчальними закладами».

«Під час розмови порушили питання економічної спіпраці. Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив, що співпраця між Львівщиною та Чехією в економічній площині є міцною і має екномічне підгрунтя. А також додав, що Львівщина вже має пропозиції для розширення співпробітництва із Чехією», – поінформували також в облдержадміністрації.

Роман Филипів наголосив: «У Львівські області працює понад 20 суб’єктів господарювання із чеським капіталом. Підприємства Львівщини і Чехії торгують на взаємовигідних відносинах і показники зовнішньої торгівлі є достатньо високі. Бізнесу не лише Чехії, а й інших країн комфортно на Львівщині. Ми маємо низку інвестиційних проектів, які хочемо реалізувати з парнерами, в тому числі із Чехією, і готові їх представити». 

«Також у межах зустрічі сторони обговорили питання двосторонніх відносин у сфері туризму, культури, освіти, міжнародного співробітництва. У жовтні заплановано візит делегації Львівської області у місто Брно Південно-Моравського краю з метою презентації Львівщини та налагодження співпраці країн», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.  

dailylviv.com

До теми

14:25 27 січня 2022 р.

На Львівщині під керівництвом інструкторів з Великобританії розпочали стрільби з ракетних комплексів NLAW

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівщина) інтенсивно проводяться практичні заняття з підготовки військовослужбовців ЗС України до застосування ПТРК NLAW.

Рубрика: Політика

15:18 26 січня 2022 р.

На Львівщині випробують запуск шведсько-британських протитанкових керованих ракет (відео)

28 січня 2022 року на Львівщині заплановано здійснення практичних пусків шведсько-британських переносних протитанкових керованих ракет малої дальності (ПТРК NLAW).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу