Дедлайн львівського Євромайдану «регіоналам» – 8 грудня о 14:08

20:41 8 грудня 2013 р.


Фото: radiosvoboda.org

Якщо до цього часу члени провладної партії не вийдуть із неї – їх бізнес блокуватимуть.

«Радіо Свобода» відреагувало на події, які відбулися в найбільшому місті Західної України 8 грудня, публікацією «Львів’яни на віче вимагали відставки уряду, президента і парламенту»:

«У неділю на львівському Євромайдані зібралось більше 10 тисяч людей, щоб підтримати протестувальників у Києві і висловити вимогу про відставку уряду, президента і парламенту. Оскільки напередодні у столицю масово поїхали галичани, зокрема студенти, тому на львівському Майдані у неділю молоді помітно менше. 

Також з’явилась партійна символіка ВО «Свобода», виступали місцеві політики, народні депутати, які закликали людей стояти до перемоги, вимагаючи відставки уряду, дострокових парламентських і президентських виборів. Активісти Майдану у суботу розповсюджували листівки з закликом «У рідному місті ти не зможеш допомогти, лише в Києві, лише в серці України, лише 8 грудня! Марш мільйонів! Пакуй валізу і на Київ!»

Львівський Майдан висловив ультиматум до 14 години 8 грудня місцевим членам Партії регіонів, якщо ті не вийдуть з партії,то блокуватимуть їхній бізнес. А тому у неділю активісти Майдану пройшлись колоною з протестом біля фірм, які належать львівським регіоналам.

Водночас у Львівському обласному осередку Партії регіонів інформують, що ніхто не збирається складати свої партквитки на заклик Євромайдану. У соціальних мережах з’явилась спільнота «Бойкот Партїі регонів», де оприлюднено фото депутатів Львівської облради з фракції Партії регіонів, вказані номеми телефонів і домашня адреса». 

Як повідомляв «ЩЛ», львівський Майдан завтра пікетуватиме ОДА, фінансистів режиму, беркутівців і внутрішні війська.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу