Дебати Андрія Садового й Руслана Кошулинського відбудуться у Франковому університеті

18:19 6 листопада 2015 р.

Сьогодні у Львові відбудуться дебати двох кандидатів на посаду міського голови Львова – Андрія Садового (партія «Самопоміч») і Руслана Кошулинського (партія «Свобода»), які змагатимуться між собою за голоси виборців міста Лева 15 листопада у другому, вирішальному, турі виборів.

Шанси Андрія Садового і Руслана Кошулинського у боротьбі за крісло мера багато експертів оцінюють нині як майже рівні, тож враження від поведінки кандидатів і сказаного ними на вечірніх дебатах 6-го листопада можуть мати великий вплив на виборців. Особливо - на тих, які 25 жовтня з різних причин не прийшли на виборчі дільниці і 15 листопада матимуть змогу "відновитися" у громадянському виборчому праві.

Дебати між чиним міським головою Львова Андрієм Садовим і екс-віце-спікером Верховної Ради Русланом Кошулинським відбудуться в актовому залі Національного університету імені Івана Франка. Представники організаторів запевнили кореспондента "Щоденного Львова", що вхід на дебати буде вільний для всіх. Звісно, мабуть, лише до тієї миті, доки в актовому залі не забракне вільних місць. Якщо ж так трапиться, то на наступних виборах міського голови Львова аналогічні дебати буде варто проводити вже на стадіоні "Арена Львів". Своєю значимістю для майбутнього міста Львова ці дебати перевершують будь-який футбольний матч, окрім хіба що того, який відбудеться у Львові між національними збірними України і Словенії, що призначений на 14 листопада. Здається, львів'яни після Євро-2012 завжди трохи більше інтересу виявляли до результативного футболу, аніж до безрезультативної політики.

Відеотрансляцію дебатів між А.Садовим і Р. Кошулинським можна дивитится в інтернеті на You Tube за лінком https://www.youtube.com/watch?v=dNXtE4Nb0Vg - з 19.20. Або на Першому національному телеканалі - з 19.30. Для зручності читачів "Щоденного Львова" відеотрансляцію можна також переглядати автоматично на головній сторінці порталу.

Триватитмуть дебати одну годину. Про враження кореспондента "Щоденного Львова", почерпнуті у кулуарах дебатів, читайте після їхнього завершення. Все про організаторів дебатів і про те, як вони відбувалися в інших обласних центрах України - Миколаєві і Дніпропетровську, читайте у соціальній мережі Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/debate.ua/?fref=ts

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу