ДАІ позбавляє священика зі Львова посвідчення водія за участь в Автомайдані (відео)

14:02 17 січня 2014 р.


Фото: dk.lviv.ua

Інспектори без його відома та присутності склали на нього адміністративний матеріал і направили до суду.

Об'єднання водіїв проти корупції ДАІ – «Дорожній контроль Львів» – повідомляє сьогодні, 17 січня, на своїй сторінці в мережі «Facebook»:

«До ДАІ м. Львова надійшов рапорт від київського управління ДАІ, про те, що автомобіль священослужителя отця Михайла Димида 29.12.2013 року під час автопробігу в Києві нібито не зупинився на вимогу інспектора ДАІ. У Львові співробітники ДАІ, довго не думаючи, спочатку почали навідуватися до о. Михайла додому, а потім без його відома та присутності швиденько та без жодних доказів склали на нього адміністративний матеріал та направили його до Франківського районного суду м. Львова. 

«Дорожній контроль Львів» буде представляти та захищати права о. Михайла в суді на підставі угоди про правову допомогу. Хочемо звернути увагу, що ДАІ переслідує о. Михайла за те, що він активно допомагає Євромайдану, молиться, сповідає та причащає майданівців у Києві».

«Щоденний Львів» уже повідомляв про викладача Українського католицького університету о. Михайла Димида, який очолював літургії під час протестів у Києві, в повідомленні «Львівського священика-євромайданівця «пресує» ДАІ».


Відео: deltrix2

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу