Чиновників Львівської ОДА покарають за неробство під час її блокади

10:34 18 лютого 2014 р.


Фото: zik.ua

Про це заявив у вівторок журналістам заступник голови облдержадміністрації. Андрій Мадзяновський.

За його словами, чиновників Львівської облдержадміністрації, які виправдовують своє тимчасове неробство блокуванням кабінетів ОДА, покарають за невиконання доручень центральних органів влади. Андрій Мадзяновський повідомив також: 

«У Львівській облдержадміністрації буде проведено службову перевірку за фактами зволікання з боку виконавців з опрацюванням і виконанням контрольних документів і доручень, які надходили з центральних органів влади. Адже не всі причини цього упущення виявилися об'єктивними».

Організаційний відділ разом із кадровиками та відділом контролю облдержадміністрації перевірять кожне таке контрольне доручення, що не було вчасно виконане. Виконавці, які із суб'єктивних причин допустили порушення, будуть позбавлені премій за місяць або ж притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Хоч робота працівників ОДА впродовж трьох тижнів через блокування адмінбудівлі здійснювалася у нештатному режимі, проте виконавці мали доступ до оргтехніки та контрольних документів.

Про це повідомляє сьогодні, 18 лютого, кореспондент «Укрінформу».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу