«Чуркін не може працювати у Львові», – активісти

14:16 30 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Новий Погляд

Про це заявив у п’ятницю співорганізатор Економічної бойкотної ініціативи Олег Радик.

Інтернет-видання «Новий Погляд» розповідає сьогодні, 30 травня, в публікації «Економічні бойкотуни переконані, що Чуркіну не місце у Львові»:

«Голова правління ЛАЗу («Львівські автобусні заводи), громадянин Росії Ігор Чуркін не може працювати у Львові і при цьому ображати львів’ян та відверто нехтувати позицією держави. Про це «Погляду» заявив співорганізатор Економічної бойкотної ініціативи Олег Радик.

У дописах на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Чуркін фактично знущається з євроінтеграційних прагнень України та висміює уповноважених представників західних держав. «Украинский кризис – уловка Запада для дестабилизации России», «Европа начинает кусать локти», «Как получилось, что внешнеполитические ведомства США и Европы представляют озлобленные, отчаянно некрасивые, никем не любимые и не удовлетворенные бабы?», – це витяги із постів Чуркіна.

Особливе обурення львівських активістів викликав давній пост, датований ще 13 березням минулого року: «Вся промышленность на Галичине уничтожена: завод телевизоров «Электрон», Тернопольский комбайновый завод и ХБК, заводы радиоэлектроники «Сатурн» и «Орион» и тысячи других предприятий. Регион вернулся к состоянию 30-х годов прошлого века, когда крупнейшим предприятием Галичины был львовский пивзавод. Живут галичане только за счет того, что треть населения работает за границей и шлет сюда переводы. Оставшиеся на Украине продают друг другу китайские трусы и торгуют пивом. Дети просаживают присланные родителями доллары и евро в кабаках, а в промежутках между пьянками ходят на нацистские зборища».

«Думаю, що ми подивимося, які труси носить Чуркін», – зазначив Олег Радик, додавши, що вже вся Україна сміється з Чуркіна-«господарника». «Ще 10 січня Господарський суд Києва зобов’язав ЛАЗ передати в управління Українському професіональному банку частину активів підприємства. Йшлося про суму понад 30 мільйонів гривень, яку банк хоче забрати в якості оплати за непогашений борг», – зазначив Радик, зробивши при цьому оціночне судження, що вся справа з боргами ЛАЗу пахне спланованою аферою».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини