«Чуркін не може працювати у Львові», – активісти

14:16 30 травня 2014 р.


Фото: Новий Погляд

Про це заявив у п’ятницю співорганізатор Економічної бойкотної ініціативи Олег Радик.

Інтернет-видання «Новий Погляд» розповідає сьогодні, 30 травня, в публікації «Економічні бойкотуни переконані, що Чуркіну не місце у Львові»:

«Голова правління ЛАЗу («Львівські автобусні заводи), громадянин Росії Ігор Чуркін не може працювати у Львові і при цьому ображати львів’ян та відверто нехтувати позицією держави. Про це «Погляду» заявив співорганізатор Економічної бойкотної ініціативи Олег Радик.

У дописах на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Чуркін фактично знущається з євроінтеграційних прагнень України та висміює уповноважених представників західних держав. «Украинский кризис – уловка Запада для дестабилизации России», «Европа начинает кусать локти», «Как получилось, что внешнеполитические ведомства США и Европы представляют озлобленные, отчаянно некрасивые, никем не любимые и не удовлетворенные бабы?», – це витяги із постів Чуркіна.

Особливе обурення львівських активістів викликав давній пост, датований ще 13 березням минулого року: «Вся промышленность на Галичине уничтожена: завод телевизоров «Электрон», Тернопольский комбайновый завод и ХБК, заводы радиоэлектроники «Сатурн» и «Орион» и тысячи других предприятий. Регион вернулся к состоянию 30-х годов прошлого века, когда крупнейшим предприятием Галичины был львовский пивзавод. Живут галичане только за счет того, что треть населения работает за границей и шлет сюда переводы. Оставшиеся на Украине продают друг другу китайские трусы и торгуют пивом. Дети просаживают присланные родителями доллары и евро в кабаках, а в промежутках между пьянками ходят на нацистские зборища».

«Думаю, що ми подивимося, які труси носить Чуркін», – зазначив Олег Радик, додавши, що вже вся Україна сміється з Чуркіна-«господарника». «Ще 10 січня Господарський суд Києва зобов’язав ЛАЗ передати в управління Українському професіональному банку частину активів підприємства. Йшлося про суму понад 30 мільйонів гривень, яку банк хоче забрати в якості оплати за непогашений борг», – зазначив Радик, зробивши при цьому оціночне судження, що вся справа з боргами ЛАЗу пахне спланованою аферою».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу