Чотири ОВК на Львівщині очолять представники Ляшка та Насірова

22:27 22 лютого 2019 р.

39 кандидатів в Президенти з 44 подали кандидатури своїх представників для формування окружних виборчих комісій у Львівській області.

Про це сьогодні, 22 лютого, під час прес-конференції на тему: «Екватор виборчої кампанії: створення окружних виборчих комісій та зростання активності на Львівщині», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила довготермінова спостерігачка Громадянської мережі «ОПОРА»  у Львівській області Ольга Стрелюк.

- Жодного представника від Геннадія Балашова, Олександра Ващенка, Аркадія Корнадського та Євгена Мураєва. Окремо ми відмітили Дмитра Добродомова, оскільки ми його позиціонуємо як кандидата від Львівщини, тому що він мешкав у Львові до того, як став народним депутатам. Водночас жодного його представника в складі дванадцяти окружних виборчих комісіях ми не зафіксували, - зазначила вона. 

За словами Ольги Стрелюк, по двоє представників Олега Ляшка та Романа Насірова очолюватимуть ОВК, натомість представники Віктора Бондаря та Олександра Соловйова – не головуватимуть у жодній комісії. Але це не є порушенням законодавства, стверджує Ольга Стрелюк. 

- Інна Богословська подала всього чотири кандидатури до складу виборчої комісії. Дмитро Гнап – одну. Юрій Кармазін та Сергій Кривонос – по шість. По десять – Віталій Купрій та Ігор Смешко, - перелічує Ольга Стрелюк.

Що стосується гендерної структури, то в комісіях переважають жінки. Їх – 52 відсотки. 48% членів комісії становлять чоловіки. При цьому 55 відсотків керівних посад обіймають жінки і 45 – чоловіки.  

Серед членів ОВК лише 28 відсотків мають досвід роботи в комісіях. 35 відсотків осіб ніколи не працювали в комісіях.

- Якщо говорити про досвідчених, то маємо і мастодонтів, які по 6-7 разів працювали у виборчих комісіях. Частина членів працювали спостерігачами, - говорить довготермінова спостерігачка Громадянської мережі «ОПОРА»  у Львівській області. 

Більшість членів комісій зазначили, що вони є безробітними.

- Мабуть, це через те, що люди працюють нелегально, тому й вказують, що вони офіційно не працюють. Також багато є пенсіонерів. Є освітяни, ФОПи, інженери, менеджери та бухгалтери. Значно менше лікарів та медсестер. Робота більшості членів комісії є безоплатною, - зазначила Ольга Стрелюк. 

Довідка

 Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі в усій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів набагато швидше за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, «ОПОРА» моніторить використання бюджетних ресурсів для непрямої агітації. 

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу