Члени виборчкомів на Львівщині отримують смси про надбання Президента, – політик

20:09 13 березня 2019 р.

  • 0
  • 447


Відео: Львівський прес-клуб

Провокації використовують у тоталітарних режимах. Натомість у демократичних суспільствах до провокацій не вдаються настільки відверто та нахабно.

Таку думку висловив сьогодні, 13 березня, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему :“Провокація як виборча технологія: які наслідки вона матиме для виборів Президента-2019?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заступник голови Львівської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Іван Стецькович. 

Він нагадав приклади з історії, коли в 64-му році імператор Нерон підпалив Рим та звинуватив у цьому християн. Або коли в 1933 році у підпалі Рейхстагу звинуватили євреїв та комуністів.

До провокацій Іван Стецькович зараховує і смс-повідомлення, які отримують члени дільничних виборчих комісій у Яворівському районі.

- У цих смсках описують великі надбання чинного Президента за останні п’ять років. Але звідки ці, хто розсилає смски, мають номери телефонів членів ДВК від «Батьківщини»? – риторично запитав він.

Також заступник голови Львівської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» застеріг, що провокації можуть вчиняти не тільки щодо політиків, але й до їхніх родичів.

- Пам’ятаєте як у 2012 році двох депутатів від «Батьківщини» звинуватили у педофільстві? А після виборів всі ці звинувачення раптом забули. Хоча це завдало цим особам та їхнім родинам моральних прикрощів, - згадав  Іван Стецькович. 

За його словами, у європейських школах навчають відрізняти провокацію від популізму та правди.

- І там можна вчинити провокацію тільки один раз. Наступного разу не буде. Тому що і особи тієї, яка вчинила провокацію, в політиці більше не буде. А в нас найбільший провокатор має найбільший рейтинг, - наголосив Іван Стецькович.  

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Голови райрад Львівщини за Петра Порошенка

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу