Члени ДВК не вмотивовані кандидатами

18:03 25 травня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Більшість членів дільничних виборчих комісій Львівщині не вмотивовані кандидатами у Президенти України. І це видно. Люди спокійно, без тиску можуть виявити власну громадянську позицію. Не виявлено фактів підкупу, усіляких «каруселей», спроб фальсифікацій та інших негативних явищ, пов’язаних із виборчим процесом.

Про це під час відеомоста –марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, зазначив директор Західноукраїнського регіонального навчального центру Віталій Лесюк.

Загальний настрій на виборчих дільницях чимось нагадує початок 90-х років минулого століття, наголосив експерт.

Учора були певні страхи, що комісії не впораються із своїми завданнями, що можуть виникнути черги. Проте їх вдалося уникнути завдяки кількісному збільшенню комісій. І працюють вони злагоджено, повідомив Віталій Лесюк.

Що ж стосується загалом ситуації, то маємо сьогодні неготовність українських законодавців швидко реагувати на виклики. Зокрема, це стосується і можливості електронного голосування, і створення надійного захисту від хакерських атак на сервер ЦВК тощо, вваажають експерти. 

На думку Олега Процака, експерта Інституту політичних технологій, другий тур президентських виборів не є бажаним з багатьох причин. І, насамперед, тому, що буде жорсткіша кампанія з боку обох претендентів. У теперішній ситуації громадяни України можуть цього і не сприйняти.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу