Члени ДВК не вмотивовані кандидатами

18:03 25 травня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Більшість членів дільничних виборчих комісій Львівщині не вмотивовані кандидатами у Президенти України. І це видно. Люди спокійно, без тиску можуть виявити власну громадянську позицію. Не виявлено фактів підкупу, усіляких «каруселей», спроб фальсифікацій та інших негативних явищ, пов’язаних із виборчим процесом.

Про це під час відеомоста –марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, зазначив директор Західноукраїнського регіонального навчального центру Віталій Лесюк.

Загальний настрій на виборчих дільницях чимось нагадує початок 90-х років минулого століття, наголосив експерт.

Учора були певні страхи, що комісії не впораються із своїми завданнями, що можуть виникнути черги. Проте їх вдалося уникнути завдяки кількісному збільшенню комісій. І працюють вони злагоджено, повідомив Віталій Лесюк.

Що ж стосується загалом ситуації, то маємо сьогодні неготовність українських законодавців швидко реагувати на виклики. Зокрема, це стосується і можливості електронного голосування, і створення надійного захисту від хакерських атак на сервер ЦВК тощо, вваажають експерти. 

На думку Олега Процака, експерта Інституту політичних технологій, другий тур президентських виборів не є бажаним з багатьох причин. І, насамперед, тому, що буде жорсткіша кампанія з боку обох претендентів. У теперішній ситуації громадяни України можуть цього і не сприйняти.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу