Членство України в НАТО буде залежати від Німеччини, – екс-міністр закордонних справ у Львові

13:24 9 лютого 2019 р.

  • 0
  • 1158


Відео: Львівський прес-клуб

Навіть якщо Ангела Меркель завершить свою політичну кар’єру і залишить пост прем’єр-міністра Німеччини, це ще не означатиме, що Україна зможе розпочати процеси вступу до НАТО.

Про це 8 лютого, під час прес-конференції на тему: «Україна на політичній карті світу», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України Борис Тарасюк.

Він нагадав, що в квітні 2008 року під час саміту НАТО в Бухаресті Ангела Меркель заблокувала надання Україні плану дій щодо набуття членства. Хоча Президент США Джордж Буш підтримував Україну. 

- Треба враховувати такий фактор, як позиція глави уряду Німеччини. Адже ця держава вважається неформальним двигуном європейської інтеграції та існування Європейського Союзу. Але зарано говорити, що її відхід змінить позицію Німеччини. Тому що доки там існуватиме альянс християн-демократів та соціал-демократів, годі чекати на якісь кардинальні зміни. Соціал-демократи виступають за рішення, які підривають енергетичну безпеку всього Європейського Союзу своїм дозволом на будівництво проекту «Північний потік-2», - зазначив Борис Тарасюк.

На його переконання, все буде залежати від того, якою буде правляча коаліція в Німеччині. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:47 16 липня 2019 р.

У Львові розкажуть, як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні, 16 липня у Львівському пресклубі – відеопресконференція на тему «Революція баняків»: як змусити владу виконати закон щодо безкоштовного встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу та позбутися загальнобудинкових газових лічильників».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456