Членство України в НАТО буде залежати від Німеччини, – екс-міністр закордонних справ у Львові

13:24 9 лютого 2019 р.

  • 0
  • 885


Відео: Львівський прес-клуб

Навіть якщо Ангела Меркель завершить свою політичну кар’єру і залишить пост прем’єр-міністра Німеччини, це ще не означатиме, що Україна зможе розпочати процеси вступу до НАТО.

Про це 8 лютого, під час прес-конференції на тему: «Україна на політичній карті світу», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України Борис Тарасюк.

Він нагадав, що в квітні 2008 року під час саміту НАТО в Бухаресті Ангела Меркель заблокувала надання Україні плану дій щодо набуття членства. Хоча Президент США Джордж Буш підтримував Україну. 

- Треба враховувати такий фактор, як позиція глави уряду Німеччини. Адже ця держава вважається неформальним двигуном європейської інтеграції та існування Європейського Союзу. Але зарано говорити, що її відхід змінить позицію Німеччини. Тому що доки там існуватиме альянс християн-демократів та соціал-демократів, годі чекати на якісь кардинальні зміни. Соціал-демократи виступають за рішення, які підривають енергетичну безпеку всього Європейського Союзу своїм дозволом на будівництво проекту «Північний потік-2», - зазначив Борис Тарасюк.

На його переконання, все буде залежати від того, якою буде правляча коаліція в Німеччині. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 327

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу