Членів комісії на Львівщині міняли ще вчора, – спостерігач

19:07 26 жовтня 2014 р.

Більшість порушень, які зафіксували спостерігачі на виборах у Львівській області, сталися через недостатньо добре навчених голів та членів комісій.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила довготерміновий спостерігач за виборами ГМ «ОПОРА» у Львівській області Наталія Радиш.

За її словами, підготовка членів комісій відбувалася на не найкращому рівні, а окремих голів комісій замінили буквально вчора. То ж вони не мали можливості належно вивчити законодавство та не знали, як чинити в тих чи інших випадках.

- Наші спостерігачі зафіксували випадки видачі бюлетеня за водійським посвідченням, без паспорта, - каже Наталія Радиш.

Як один із кричущих, вона називає випадок, коли члени комісії в 118 окрузі переконали виборця, який голосував на дому, не вкидати бюлетень в скриньку, а віддати його їм в руки. Доля того бюлетеня наразі невідома.

Після цього випадок, коли голова комісії видавала бюлетені з сейфа пачками, по сто штук, спостерігачі розцінюють як кумедний. Як і випадки, коли виборці-пенсіонери намагалися вийти з бюлетенями на вулицю, щоб перечекати чергу до кабінки на лавочці, або ж взагалі забрати бюлетень додому, щоби мати можливість ще подумати.

Загалом, на думку Наталії Радиш, ці випадки не вплинуть на результати виборів на Львівщині.  


Відео:

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу