Членів комісії на Львівщині міняли ще вчора, – спостерігач

19:07 26 жовтня 2014 р.

Більшість порушень, які зафіксували спостерігачі на виборах у Львівській області, сталися через недостатньо добре навчених голів та членів комісій.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила довготерміновий спостерігач за виборами ГМ «ОПОРА» у Львівській області Наталія Радиш.

За її словами, підготовка членів комісій відбувалася на не найкращому рівні, а окремих голів комісій замінили буквально вчора. То ж вони не мали можливості належно вивчити законодавство та не знали, як чинити в тих чи інших випадках.

- Наші спостерігачі зафіксували випадки видачі бюлетеня за водійським посвідченням, без паспорта, - каже Наталія Радиш.

Як один із кричущих, вона називає випадок, коли члени комісії в 118 окрузі переконали виборця, який голосував на дому, не вкидати бюлетень в скриньку, а віддати його їм в руки. Доля того бюлетеня наразі невідома.

Після цього випадок, коли голова комісії видавала бюлетені з сейфа пачками, по сто штук, спостерігачі розцінюють як кумедний. Як і випадки, коли виборці-пенсіонери намагалися вийти з бюлетенями на вулицю, щоб перечекати чергу до кабінки на лавочці, або ж взагалі забрати бюлетень додому, щоби мати можливість ще подумати.

Загалом, на думку Наталії Радиш, ці випадки не вплинуть на результати виборів на Львівщині.  


Відео:

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу