Частина силовиків, які прорвалися з Василькова, уже в Києві (відео)

12:26 9 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

Нардеп від «УДАРу» Тарас Кутовий засвідчив: «Зупинити їх неможливо. Автобуси супроводжують машини ДАІ. В колоні їде 18 одиниць військової техніки».

Дослівно ж народний депутат від партії «УДАРу» Тарас Кутовий сказав із цього приводу сьогодні, 9 грудня, агенції УНІАН наступне: «Наразі автобуси вже дісталися метро Дружби народів. Зупинити їх неможливо. Автобуси супроводжують машини ДАІ. В колоні їде 18 одиниць військової техніки».

Своєю чергою, народний депутат від «Свободи» Юрій Бублик повідомив у понеділок, що частину автобусів зі спецпризначенцями МВС, які прорвалися крізь кордон людей у Василькові, активістам вдалося заблокувати на одному з мостів у цьому місті. Як передає сьогодні, 9 грудня, УНІАН, нардеп від «Батьківщини» Олександра Кужель також стверджувала під час брифінгу комендантів Майдану Незалежності у Штабі національного спротиву, що депутатам вдалося повернути до Василькова автобуси із спецпризначенцями, які прорвалися крізь кордон активістів і рушили до Києва.

«Група народного депутата Пишного повернула назад автобуси, які прорвалися з Василькова, і повертаються на місце», - запевняла Кужель.

Однак очевидці повідомили агенції УНІАН, що на військову базу у Василькові повернулася лише частина транспорту з правоохоронцями. За словами очевидців, частина автобусів із спецпризначенцями доїхала в Києві до метро «Печерська», де вони вийшли з автобусів і зараз прямують по бульвару Лесі Українки в бік Бессарабської площі.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу