Частина кандидатів в Президенти не володіє українською мовою

10:09 9 лютого 2019 р.

  • 0
  • 1326


Відео: Львівський прес-клуб

Про це вчора, 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова БФ «Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

- Були надзвичайно великі очікування, тепер маємо ще більші розчарування. І люди з безвиході ломанулися в кандидати в Президенти, - вважає він.

Одночасно він зауважив, що законодавство вимагає у кандидатів у Президенти володіти українською мовою. А велика частина тих, кого ЦВК зареєструвала кандидатами, зроду українською не розмовляли і не хочуть. 

- Усі наголошують, що кандидат в Президент повинен прожити 10 років в Україні, мати не менше 35 років. А знання української мови?  Яким чином ЦВК зареєструвало тих, хто не володіє українською? – риторично запитує Ростислав Новоженець. 

А вимогу внесення фінансової застави в розмірі 2,5 млн гривень він вважає майновою дискримінацією.

- Для чесних людей це є непідйомна сума. Це потрібно впродовж десяти років щомісяця відкладати по 10 тисяч доларів, - підрахував він. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 327

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу