Частина кандидатів в Президенти не володіє українською мовою

10:09 9 лютого 2019 р.

Про це вчора, 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова БФ «Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

- Були надзвичайно великі очікування, тепер маємо ще більші розчарування. І люди з безвиході ломанулися в кандидати в Президенти, - вважає він.

Одночасно він зауважив, що законодавство вимагає у кандидатів у Президенти володіти українською мовою. А велика частина тих, кого ЦВК зареєструвала кандидатами, зроду українською не розмовляли і не хочуть. 

- Усі наголошують, що кандидат в Президент повинен прожити 10 років в Україні, мати не менше 35 років. А знання української мови?  Яким чином ЦВК зареєструвало тих, хто не володіє українською? – риторично запитує Ростислав Новоженець. 

А вимогу внесення фінансової застави в розмірі 2,5 млн гривень він вважає майновою дискримінацією.

- Для чесних людей це є непідйомна сума. Це потрібно впродовж десяти років щомісяця відкладати по 10 тисяч доларів, - підрахував він. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

14:56 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині передають виборчу документацію: вивезення печаток з дільниць, переписування протоколів у ТВК та машинах (відео)

ГМ "ОПОРА" фіксує випадки спроб заповнювати виборчу документацію безпосередньо в приміщеннях ТВК, у машині біля будівель, де розташовані ТВК, а також - наявність у представників комісій печаток ДВК, що є порушенням встановленої законодавством процедури.

Рубрика: Політика

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу