Будинок профспілок в Одесі підпалили «коктейлями Молотова», кинутими з нього, – МВС (відео)

18:13 3 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Такими є попередні висновки за результатами огляду місця події фахівцями управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

Причиною загоряння Будинку профспілок в Одесі могли бути «коктейлі Молотова», кинуті зверху. Як повідомляє сьогодні, 3 травня, управління МВС.Такими є попередні висновки за результатами огляду місця події фахівцями управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області, 

«2 травня під час протистояння екстремістів з міліцією правоохоронці змусили правопорушників переміститися на Куликове поле, де ті захопити Будинок профспілок та забарикадувалися», – зазначили в МВС. За даними відомства, з верхніх поверхів нападники почали закидати мирних громадян пляшками із займистою сумішшю та вести по них вогонь з вогнепальної зброї. 

«В результаті використання зловмисниками «коктейлів Молотова» виникла пожежа, яка з верхніх поверхів розповсюдилася на значну площу будівлі і стала причиною загибелі понад 40 людей», – йдеться у повідомлення. Повідомляючи про це в суботу, «Українська правда» додає: «Разом з тим у мережі з'явилося відео, на якому з 2:00 хвилини видно, як пожежа у Будинку профспілок спалахує всередині,  а не через зовнішній вогонь». 


Відео: 9plus0

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу