БПП почала підтримувати Опозиційна партія, – експерт у Львові

16:26 4 липня 2018 р.


Фото: Львівський прес-клуб

У 2015 році Верховна Рада прийняла найбільше законів – 340. У 2016 вона прийняла вже 212 законів. У 2017 – 174. А станом на зараз – 64. І цього року буде стільки ж, скільки у 2017 році. А можливо – і менше.

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Як працюють в парламенті депутати-мажоритарники з Львівської області», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Неберикут. 

- Зараз ефективність роботи депутатського корпусу, з точки зору прийняття потрібних законів, зменшується. Це говорить про певне сповільнення темпів реформ, пов’язаних з наближенням виборів, зі зміною тактики поведінки основних гравців на електоральному полі. Деякі з них намагаються відпозиціонуватися від магістральної лінії основної політики, яка була задекларована в рамках коаліції «Європейська Україна», - говорить експерт. 

До прикладу, фракція «Народного фронту» у Верховній Раді голосувала спільно з Блоком Петра Порошенка у 90 випадках зі ста. А ось спільність голосування «Батьківщини» з БПП зменшувалася з 50 відсотків до сорока і нижче в рамках діяльності коаліції.

- Навіть на момент існування коаліції «Батьківщина» зсувалася в бік опозиції. А після припинення існування коаліції «Європейська Україна» ця тенденція продовжилася, - каже  Олександр Неберикут. І нагадує, що коаліція розпалася в лютому 2016 року. 

Натомість Радикальна партія навіть після розпаду коаліції «Європейська Україна» взаємодіє з БПП на тому ж рівні. 

- Тобто, «Народний Фронт» та Радикальна партія залишаються сильними партнерами БПП впродовж цих трьох років, - констатує він. 

Водночас він зауважив, що хоча «Самопоміч» ворогує з БПП, проте під час голосування їхні думки та голоси дивним чином збігаються. Також раптом БПП почала підтримувати Опозиційна партія.

- Завжди рівень спільного голосування сягав ледь10 відсотків. Зараз він виріс до 20 відсотків, - зазначає Олександр Неберикут. 

dailylviv.com

До теми

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу