БПП на Львівщині замість партструктури використовує адмінресурс, – політик | Новини Львова

БПП на Львівщині замість партструктури використовує адмінресурс, – політик

18:26 7 грудня 2018 р.

  • 0

Два діаметрально протилежні погляди на використання адмінресурсу у владі висловили сьогодні, 7 грудня, під час засідання Незалежного громадського прес-центру «Вибори-2019» колишній начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської облдержадміністрації Федір Алєйніков і заступник голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Іван Стецькович.

- Адмінресурсу в ЛОДА, за великим рахунком, немає. Я пережив 13 голів обладміністрацій і  займався виборчим процесом - не будучи у виборах. Головна мета ЛОДА – надання ресурсу для інших, передання приміщення, комп’ютерної техніки тощо. Займатися виборчим процесом владі немає ані часу, ані можливості. Влада хоче швидше пережити цей процес і вийти з нього, - говорить 

Федір Алєйніков і наголошує, що владі приписують непритаманні їй функції.

- Влада – це об’єкт, який  розглядається всіма суб’єктами виборчого процесу як той, хто може мати адмінресурс, але насправді його немає. Основне завдання влади - це економіка, підйом і ріст економіки. Це можна вважати адмінресурсом. Якщо немає росту економіки про жодний адмінресурс не можна говорити,- вважає Федір Алєйніков.

З ним категорично не погоджується заступник голови Львівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина” Іван Стецькович. Він вважає, що соціально-економічний розвиток для влади не має ніякого значення, бо для неї головне завдання – зберегти владу. 

- Після Революції гідності мене призначили головою Яворівської РДА. Я очолив район, коли він перебував на 9-му місці в області за рівнем соціально-економічного розвитку. За півроку ми вийшли на перше місце за соціально-економічним розвитком, перевиконали бюджет на 124,5%. Але за півроку з’являється розпорядження Президента про звільнення Івана Стецьковича із займаної посади без пояснення причини. А причина – проста. Відбувалися вибори і Президента, і до Верховної Ради. За тиждень до виборів приїхала Тимошенко. Я казав Юлії Володимирівні, що після виборів мене звільнять. Але влада зробила це швидше. Влада в суботу мене звільнила, а в неділю були вибори. Тобто соціально-економічний розвиток для влади не має ніякого значення. Для влади головне завдання – зберегти владу. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:02 8 липня 2020 р.

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

А завтра, 9 липня, велика палата Конституційного Суду України продовжить розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Рубрика: Політика

19:33 7 липня 2020 р.

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ВСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу