Бойовики, які прибули сьогодні в Донецьк, підтвердили, що їх закинув на схід України московський військкомат (відео)

11:57 10 липня 2014 р.


Фото: YouTube

Як повідомляє в четвер сайт «Informator.lg.ua», на запитання про те, чим є для них «Новоросія», один із терористів-зайд відповідає: «Це – Росія».

Сайт «Informator.lg.ua» передає сьогодні, 10 липня, в повідомленні «Бойовики-новобранці підтверджують, що московський військкомат допоміг їм прибути в Донецьк (відео)»

«У Донецьк прибуло підкріплення з Росії. На відео 2 чоловіки говорять, що вони приїхали з Астрахані й Владивостока. А на 5 секунді і 2:00 хвилині підтверджують, що допомагав їм дістатися до Донецька московський військкомат. 

У мережі з'явилося відео де бойовики-новобранці розповідають, що вони прибули в Україну для боротьби з фашизмом і хочуть допомогти братньому народу та, за їхніми словами, таким чином не допустити фашизм в Росію. На запитання про те, чим є для них «Новоросія», один з терористів твердо відповідає, що це – Росія. 

У другій половині відео видно Павла Губарева, який досі вважає себе губернатором Донецька. Він вітає новоприбулих бойовиків, і розповідати їм про перспективи наступу: «Ми ще на танках проїдемо по пам'ятнику Бандері і розберемо його на сувеніри».

Він також спростовує існування України й вважає, що Росія повинна бути від Карпат до Владивастока. Але в «Новоросію» вони візьмуть лише «здорові», етнічно російські регіони. 

«Informator» неодноразово повідомляв про проникнення бойовиків в Україну з Росії. Також ми неодноразово писали про те, що у зброї терористів російське походження». 


Відео: informator.lg.ua

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу