«Блатні» з Києва вимагали неподалік Львова пропустити російські вантажівки (відео)

23:34 28 лютого 2016 р.


Фото: зі сторінки Василя Молдована в інтернет-мережі «Facebook»

Водії фур намагаються залякати активістів та здійснюють спроби їхати на прорив живого ланцюга.

Як інформував «ЩЛ», блокувальники руху російських вантажівок встановили блокпост у Гамаліївці неподалік Львова. Один із них, активіст ВО «Свобода» Василь Молдован повідомив сьогодні, 28 лютого:

«Отже, ситуація в Гамаліївці станом на 19:40. Зупинено рух близько 20 важкогрузів Російської Федерації. Більша частина водіїв при вигляді «озвірєвших Бендер» розвернулась в зворотньому напрямку. Шість машин залишилися стояти в відстійнику. Згодом на місце прихали блатні з Києва, яким дуже треба, аби ці шість машин продовжили рух. В потребі свої не скупилися на лайку і світлі імена очільнників області. Зокрема – Олега Синютки та Дмитра Загарії.

Шойно підїхав керівник львівської Свободи – Любомир Мельничук, каже, що поліція жодним чином не втручається в конфлікт і стверджує «якшо тре – буде ми вас порозганяємо» в нас наказ. Самі ж блатні не є офіційними представникам жодої структури, але досить добре володіють політичним станом справ на Львівщині, з чого можна зробити висновок – вони представляють інтерси, когось з Печерських пагорбів. Тим часом водії фур намагаються залякати активістів та здійснюють спроби їхати на прорив живого ланцюга».

Василь Молдован написав це сьогодні, 28 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу