Більшість жителів Донецька не підтримують сепаратистів, – опитування

19:28 9 квітня 2014 р.


Фото: day.kiev.ua

Про це свідчать результати соціологічного опитування Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу за ініціативи Комітету патріотичних сил Донбасу.

Більше половини опитаних Інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу за ініціативи Комітету патріотичних сил Донбасу жителів Донецька (65,7%) хочуть жити в єдиній Україні. Про це повідомляє сьогодні, 9 квітня, донецьке видання «Остров».

Натомість захоплення адміністративних будівель в ході проросійських мітингів позитивно оцінюють лише 16 % опитаних, тоді як  77 % донеччан такі методи вважають неправильними і не мають під собою позитивних цілей. Окрім того, 70 % респондентів не підтримує і установку російських прапорів на адміністративних будівлях в місті.

Силовий розвиток подій не підтримують 85% жителів міста. Водночас, арешти сепаратистів підтримують 61% жителів Донецька, ще 19% вважають це правильної мірою, хоч на практиці не завжди адекватно реалізованої.

Із депортацією з України іноземних громадян, причетних до організації заворушень, згоден кожен другий дончанин – 49%. Окрім того, за даними соціологів, донеччани в масі своїй відчувають себе незахищеними.

31% опитаних заявив, що після події життя в місті стала «неспокійної», ще 20% оцінили її як «небезпечну», а 34% вважають, що життя в цілому стало важче і депресивне. Рівень довіри до силових структур катастрофічно низький.

Найнижчий рівень мають суди і прокуратура: їм довіряє не більше 10% респондентів. Міліції довіряє лише 15%, і 13% – СБУ.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу