Більшість політичних партій в Україні – фейкові медійні проекти, – політик

21:19 12 травня 2015 р.

Більшість політичних партій, які зараз є в Україні, партіями не є. Це швидше фейкові медійні проекти, які під час виборів, за великі гроші, були виведені на телебачення. І люди, не маючи іншої альтернативи, за них голосували.

Так сьогодні, 12 травня, у Львівському прес-клубі, під час прес-конференції на тему «Що далі? Бачення українських інтелектуалів» заявив громадський діяч та народний депутат України І-IV та VI скликань Тарас Стецьків.

Він нагадав, що в парламенті є фракції, які складаються з неіснуючих партій. Адже таких партії, як «БПП» чи «Народний фронт», немає.
- Яскравим доказом є історія цієї партії (НФ), яка було зареєстрована за день до початку парламентської кампанії минулого року, мала на старті приблизно 2% популярності, за рахунок масованої найдорожчої телевізійної реклами здобула 22% голосів виборців і посіла перше місце за партійними списками. А через півроку, після закінчення парламентської кампанії, її рейтинг здувся до 3 відсотків, - каже нардеп.

Він також стверджує, що ми мусимо перейти від контрольованих олігархами фейкових медійних проектів, які тільки під час виборів являються суспільству у вигляді телевізійної реклами, до створення в Україні правдивих політичних партій.
Незалежний дослідник Тарас Плахтій зауважив, що в Україні є понад 200 партій. Але вони не можуть ані провести реформ, ані вести політику, яка би задовольняла більшість народу.

- Українські партії є недієздатними через те, що вся влада в партіях сконцентровується в руках верхівки партії, партійці не знають, що мають робити, а партії працюють фрагментарно. Також партії не знають, що має бути продуктом їхньої діяльності,- вважає він.
Зрештою, вся теоретична база зібрана в альманахові «Україна 2015 - завдання нової країни», презентацію якого зараз відбувається в усіх областях Україні.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу