Більшість об’єднаних тергромад Львівщини плентаються у хвості рейтингу, – депутат

13:26 29 січня 2018 р.

Мінрегіон вже оцінив, як працювали впродовж дев’яти місяців минулого року об’єднані територіальні громади України. Львівщина не ввійшла до першої п’ятдесятки. У першій сотні налічується лише чотири громади зі Львівщини. Це – Тростянецька, Мостиська, Новокалинівська й Давидівська.

У першій двохсотці – лише шість громад зі Львівщини. Загалом в Україні на той момент налічувалося 366 об’єднаних територіальних громад.

Про це сьогодні, 29 січня, під час прес-конференції на тему: «Знищити не можна залишити: яку долю готують для комунальних закладів області?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України, фракція «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач.

- Переважна більшість об’єднаних територіальних громад Львівщини плентаються у хвості рейтингу. Ці громади були створені таким чином, що вони є фінансово неспроможними, - переконаний нардеп.

Він також нагадав, що в жовтні минулого року, після виборів в об’єднаних територіальних громадах, один з високопосадовців Львівської облдержадміністрації закликав керівників у 2018 році приймати непопулярні рішення щодо оптимізації освіти і медицини.

- Якщо перекласти це на людську мову, то це означає, що обласна адміністрація поставила завдання об’єднаним територіальних громадам -закрити частину закладів освіти і медицини. Вона створила фінансово неспроможні об’єднання. І тепер закликає їх до оптимізації. Я вважаю, що цього не потрібно робити. А оптимізація має відбуватися в межах чинного законодавства і здорового глузду.  Якщо би ті громади, які формуються тут, були фінансово спроможними, то питання оптимізації чи закриття певних закладів взагалі би не стояло, - категорично висловлюється Любомир Зубач.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу