Більшість кіровоградців проголосувала за повернення їх місту назви Єлисаветград (відео, оновлено)

11:38 27 жовтня 2015 р.


Фото: gre4ka.info

В опитуванні взяли участь 45 863 осіб (у місті мешає близько 200 тисяч осіб).

У Кіровоградській міськраді оголосили результати опитування щодо перейменування Кіровограда. В опитуванні взяли участь 45 863 осіб (у місті мешає близько 200 тисяч осіб). З них понад 35 тисяч проголосувало за Єлисаветград. Заступник Кіровоградського міського голови Сергій Колодяжний розповів про процес опитування:

«25 жовтня з 8.00 до 17.00 біля усіх виборчих дільниць працювали наші групи опитування громадян щодо перейменування міста. Після виходу з дільниці людей, які проголосували, їм пропонували проголосувати за зімну назви міста.

Голосували люди за паспортом, тобто за місцем реєстрації ї видавався бюлетень, де представлено сім назв, люди робили свою помітку і кидали його у скриньки. О 17.00 ми робочі групи привезли до міськвиконкому, щоб люди не рахували аби як, тому що багато людей у нас працювали на вулиці. Потім в приміщенні міськради і під контролем заповнювали протоколи». 

Ччиновник також запевняв, що порушень про які говорять у соцмережах і зазняли на відео, йому бачити не довелось. Колодяжний переконує: «Я об’їхав 57 місць і жодної такої ситуації не бачив. Мої колеги теж. На мою думку ці результати відображають думку людей».

Далі результати опитування міськрада спробує подати як пропозицію на розгляд Верховної Ради. Про це повідомив «Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка –Новини Кіровоград»

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу