Більшість кіровоградців проголосувала за повернення їх місту назви Єлисаветград (відео, оновлено)

11:38 27 жовтня 2015 р.


Фото: gre4ka.info

В опитуванні взяли участь 45 863 осіб (у місті мешає близько 200 тисяч осіб).

У Кіровоградській міськраді оголосили результати опитування щодо перейменування Кіровограда. В опитуванні взяли участь 45 863 осіб (у місті мешає близько 200 тисяч осіб). З них понад 35 тисяч проголосувало за Єлисаветград. Заступник Кіровоградського міського голови Сергій Колодяжний розповів про процес опитування:

«25 жовтня з 8.00 до 17.00 біля усіх виборчих дільниць працювали наші групи опитування громадян щодо перейменування міста. Після виходу з дільниці людей, які проголосували, їм пропонували проголосувати за зімну назви міста.

Голосували люди за паспортом, тобто за місцем реєстрації ї видавався бюлетень, де представлено сім назв, люди робили свою помітку і кидали його у скриньки. О 17.00 ми робочі групи привезли до міськвиконкому, щоб люди не рахували аби як, тому що багато людей у нас працювали на вулиці. Потім в приміщенні міськради і під контролем заповнювали протоколи». 

Ччиновник також запевняв, що порушень про які говорять у соцмережах і зазняли на відео, йому бачити не довелось. Колодяжний переконує: «Я об’їхав 57 місць і жодної такої ситуації не бачив. Мої колеги теж. На мою думку ці результати відображають думку людей».

Далі результати опитування міськрада спробує подати як пропозицію на розгляд Верховної Ради. Про це повідомив «Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка –Новини Кіровоград»

dailylviv.com

До теми

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу