Більшість чиновників Львівської ОДА співпрацюватимуть із виконкомом облради

15:43 19 лютого 2014 р.


Фото: zbruc.eu

Про це повідомив сьогодні, 19 лютого, її голова Петро Колодій.

У середу відбулася нарада виконавчого комітету Львівської обласної ради, на яку запросили керівників департаментів та управлінь Львівської ОДА. На початку цього засідання голова облради Петро Колодій зачитав відозву виконкому ЛОР – Народної ради України до мешканців Львівщини.

У відозві йдеться про те, що виконком бере на себе повноту відповідальності за долю країни та громади; про те, що легітимно обраними на Львівщині залишаються місцеві ради та створені ними виконавчі комітети, й що виконком ЛОР підпорядковує собі всі органи виконавчої влади, які є на території області та звертається до держслужбовців із закликом виконувати рішення, підписані головою НР Колодієм. Більшість чиновників, присутніх на нараді, визнали відозву.

Відтак Петро Колодій запевнив: «З усіма структурами, які сьогодні підтвердили визнання відозви, ми спільно працюватимемо, аби забезпечити порядок та життєдіяльність в області».

Як інформував «ЩЛ», керування Львівщиною взяв на себе виконком обласної Народної Ради – про це заявлено у відозві, опублікованій на сайті облради сьогодні, 19 лютого.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу