Більше 2,6 тисячі демобілізованих воїнів на Львівщині отримають допомогу – по 3000 гривень

18:15 25 листопада 2015 р.


Фото: mil.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Гроші перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для подальшої виплати одержувачам».

Директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків повідомив сьогодні, 25 листопада:

«Понад 2,6 тисячі демобілізованих воїнів АТО отримають матеріальну допомогу. Крім того, адресну допомогу отримають діти загиблих учасників антитерористичної операції. 

Загалом на ці потреби з обласного бюджету спрямовано 10,2 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені програмою соціальних виплат у Львівській області дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО та підтримки демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей.

Гроші перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для подальшої виплати одержувачам. Розмір щомісячної соціальної виплати дітям загиблих учасників АТО становить 2500 гривень, а одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та їхнім сім’ям – 3000 гривень».

Інформування одержувачів про виділення соціальних виплат та адресної допомоги забезпечують органи соціального захисту населення. У 2015 році на виконання згаданих програм в обласному бюджеті передбачено 16 мільйонів гривень».

Це повідомлення передали сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу