Більша частина Одеської міськради – «п’ята колона», – відеоміст Львів-Одеса

18:07 26 березня 2015 р.

Співкоординатор одеського «Євромайдану», громадський діяч Сергій Гуцалюк

Співкоординатор одеського «Євромайдану», громадський діяч Сергій Гуцалюк
Фото: odcrisis.org

Про це сьогодні, 26 березня, під час інтернет-відеомосту між Львовом та Одесою на тему «П’ята колона Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати?» заявив співкоординатор одеського «Євромайдану», громадський діяч Сергій Гуцалюк.

За його словами, за останній рік Одеська міська рада жодного разу не висловила свого ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Натомість під час Революції Гідності неодноразово приймала звернення до Януковича, вимагаючи розігнати Євромайдан.

- Мало того, в міській раді працює фракція партії «Родина». Це - шовіністська терористична організація, тому що їхні представники воюють  проти наших збройних сил на Донбасі. А ще інші сидять Криму і розповідають простворення «Комитета освобождения Одессы», і мріють чи не на танку приїхати. І один із керівників цієї фракції – Сергій Кушнір контролює весь паркувально-стоянковий бізнес у нашому місті. Ото ж ви можете собі уявити, який рівень фінансових можливостей у них є, щоби робити всі ці речі. І вони їх роблять, - каже активіст «Євромайдану».

Також, за його словами, нинішній мер Одеси пан Труханов, свого часу, підтримував антимайдан, як і всім сумновідомий Ківалов.

- Крім того, у нас, в Одесі, є така особа – Олексій Касьмін. Він дотепер очолює Фонд держмайна в Одеській області. Це – відомий прихильник і пропагандист «Русского мира» в Одесі. Ця людина є сірим кардиналом всіх антиукраїнських виступів в Одесі за останні десять років. Він, крім того, є депутатом міської ради, і він, одним з перших, ініціює різні питання, щоби внести розбрат між одеситами на національній платформі. Заяву стосовно перейменування вулиці Юрія Липи, про переменування іншої вулиці – на Новомосковську він вносив, рішення, ніби-то, про захист російської мови – він вносив. Він до Одеси привозив відому на Заході аферистку княжну Марію. Навіть російська еміграція не приймала її, як нащадка династії Романових. Мало того, депутати в Одеській міськраді отримували медалі до 400-ліття династії Романових. Я хочу ще раз підкреслити: ця людина володіє величезними адміністративними та фінансовими можливостями, - каже Сергій Гуцалюк.

Також, за його словами, представник «п’ятої» колони Одеси зараз представляє регіон у Верховній Раді.
- Це наш нинішній депутат Верховної Ради, колишній голова обласної держадміністрації Микола Скорик. І, зокрема, через нього зараз проводяться оці, під виглядом соціальних протестів, справи, - каже активіст


Відео:

dailylviv.com

До теми

23:55 19 травня 2022 р.

Дружині Кучми і доньці Грищука вручили нагрудний знак судді Конституційного суду

У четвер, 19 травня, професорка кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Оксана Грищук склала присягу судді Конституційного суду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу