Білоруський президент передав українському запрошення від російського на переговори (відео)

18:45 14 серпня 2014 р.


Фото: ITAR-TASS

Олександр Лукашенко заявив у четвер: «Якщо зацікавлені в нормалізації ситуації – економічній, військовій і політичній, – давайте сядемо в Мінську й поговоримо.Захоче Україна обговорювати ці питання – ласкаво просимо».

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив сьогодні, 14 серпня, що він та його казахстанський і російські колеги за посадою «готові провести в Мінську зустріч із президентом України Петром Порошенко», й додав:

«Усі готові приїхати до Мінська. Висловилися навіть за те, щоб якась інша сторона, допустимо, Європейський союз, США, якщо вони зацікавлені в нормалізації ситуації – економічній, військовій і політичній, – давайте сядемо в Мінську і поговоримо.

Ми нікого не відкидаємо. Це спільна позиція трьох президентів Євразійського економічного союзу.

Чекаємо. Захоче Україна обговорювати ці питання – ласкаво просимо.

На зустрічі доцільно обговорити питання, пов'язані з підписанням Україною угоди про асоціацію з ЄС. Ми дуже насторожені цим і боїмося, щоб товари з Євросоюзу за нульовим митом через Україну не пішли в Білорусь, Росію і Казахстан і не задушили наші економіки. Це природно, це – побоювання будь-якої держави.

Обговорення потребує й тема введення Росією ембарго на поставки деяких товарів.  Для України вони вкрай важливі, тому що Росія потихеньку закриває поставки з України деяких товарів.

Ось недавно прозвучало запитання вже про алкоголь, ще раніше – молочка, м'ясна продукція. Якщо прийме вона (Україна. – Ред.) рішення обговорювати ці проблеми - зустрінемося, обговоримо, не прийме – це її право».

Цю заяву передає в четвер телеканал «Еспресо.TV».

Як інформував «Щоденний Львів», Путін пообіцяв «усе робити, що від нього залежить», аби припинити якнайшвидше «конфлікт в Україні» – про це президент Росії заявив у четвер на зустрічі з депутатами Держдуми в Ялті.


Відео: Belta Video

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу