Бійця львівської 80-ї аеромобільної бригади Віктора Дудяка нагороджено орденом «За мужність»

09:52 11 травня 2015 р.


Фото: зі сторінки волонтера Наталії Ариванюк в інтернет-мережі «Facebook»

Волонтер Наталія Ариванюк повідомила в соцмережі: «Віктор Дудюк, наша гордість, наш боєць 80-ки отримав орден «За мужність».

Волонтер Наталія Ариванюк розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі:

«Віктор Дудюк, наша гордість, наш боєць 80-ки (львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади. – «ЩЛ») отримав ореден «За мужність». Віктор у складі 80-ї бригади з квітня 2014 року обороняв Луганський аеропорт, в липні 2014-го потрапив під обстріл і був поранений осколками від установки «Град», основне поранення прийшлось у ногу.

За ногу Віктора боролись спеціалісти Харківського, Вінницького, Луцького, Львівського шпиталів і, нарешті,силами та зв'язками волонтерів, Віктор був доправлений в Київську обласну клінічну лікарню 1, де йому зробили кілька складних операцій і поставили на ноги!  Вітаю тебе золотце, нехай у тебе складеться щасливе, прекрасне життя! Ти дуже надійний, мужній і дуууже терплячий молодий чоловік!

Але це ще не все) Віктору вручали орден його побратими, один з яких Богдан Соловянчук, з яким ми познайомились в Краківському шпиталі) ось такий він світ-тісний!».

Волонтер  написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу