Бійців ДУК «Правий сектор» ліквідують як свідків, – Шараскін

13:19 13 липня 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Як тільки бійців ДУК «Правий сектор», котрі брали участь у подіях суботи в Мукачеві знайдуть, їх ліквідують як свідків. Де вони перебувають – невідомо. Їх все ще шукають.

Про це щойно, під час прес-конференції на тему: "Влада розпочала відстріл добровольців. Кривава провокація владоможців проти бійців Добровольчого українського корпусу", яка відбувається у Львівському прес-клубі,  повідомив офіційний речник ДУК "Правий сектор" Андрій Шараскін.

- До цього часу тривають перемовини. Як тільки пошукові групи знайдуть наших хлопців, тоді на місце покличуть Дмитра Яроша,і він виступить гарантом, що з ними нічого не трапиться, - каже він.

За його словами, вимоги «Правого сектора» залишаються в силі: забрання під варту начальника міліції Закарпаття і всіх фігурантів, які там були.

- Криміналітет зараз масово озброюється, а основні фігуранти втікають з Закарпаття: хто за кордон, хто в бік великої України, - каже Андрій Шараскін.

Він також наголосив, що всі бойові батальйони ДУК «Правий сектор» виконують свої завдання на базі або на місцях дислокацій.

- Ніяких переміщень наших батальйонів у напрямку Закарпаття не відбувається, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу