Бійці батальйону «Львів» доставили 5 тонн продуктів мешканцям Кондрашівки на Луганщині

17:00 13 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомив офіцер батальйону «Львів», коли є можливість – українські військові допомагають.

«Українські військові доставили 5 тонн харчових продуктів мешканцям Кондрашівки», – повідомили сьогодні, 13 березня, в прес-службі Міністерства оборони, конкретизуючи при цьому:

«12 березня до села Кондрашівка, Станично-Луганського району, Луганської області, яке наприкінці січня терористи обстрілювали потужним вогнем із самохідних гаубиць, надійшла гуманітарна допомога від українських військових. Військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань України щедро поділилися з місцевим населенням.

Понад 5 тонн харчів, які зі своїх запасів надали підрозділи, що охороняють та обороняють Луганщину, були передані сельчанам. За роздачею харчів військовими та реакцією місцевого населення уважно спостерігали дві групи інспекторів ОБСЄ та низка представників ЗМІ.

Вони цікавилися настроями людей, їхніми турботами, планами на майбутнє. Координував збір та роздачу харчів для допомоги мешканцям Кондрашівки офіцер батальйону «Львів», який несе службу по охороні та обороні цієї місцевості.

– Знаходячись тут, ми бачимо у який складній ситуації опинилося місцеве населення, – розповів офіцер. – Бачимо чого людям не вистачає і як їм потрібна наша допомога. Тож коли є можливість – українські військові допомагають.

Прес-офіцер сектору».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу