Безвізовий режим між Україною і ЄС можливий до кінця року (відео)

11:28 12 червня 2014 р.

Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив про можливість переходу України на безвізовий режим з ЄС до кінця 2014 року.

"Остаточне рішення ще не ухвалене. Я думаю, що воно буде ухвалене вже найближчим часом. І якщо це станеться, то це означатиме, що у нас є дуже хороші перспективи перейти до безвізового режиму вже до кінця цього року", - сказав пан Томбінский під час міжнародної конференції у Києві, повідомляє "Інтерфакс".

Він зазначив, що раніше Єврокомісія позитивно оцінила виконання Україною першої фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС і рекомендувала перейти до другого етапу виконання цього документа.

Посол зазначив, що останнім часом країни-члени ЄС почали обговорювати це питання і вже звучать позитивні оцінки з приводу переходу України до другої фази виконання плану дій.

Перша фаза плану дій передбачала ухвалення всіх необхідних законів для безвізового режиму. Рішення про перехід до другої фази європейська сторона має ухвалити найближчим часом.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу