Безвізовий режим між Україною і ЄС можливий до кінця року (відео)

11:28 12 червня 2014 р.

Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив про можливість переходу України на безвізовий режим з ЄС до кінця 2014 року.

"Остаточне рішення ще не ухвалене. Я думаю, що воно буде ухвалене вже найближчим часом. І якщо це станеться, то це означатиме, що у нас є дуже хороші перспективи перейти до безвізового режиму вже до кінця цього року", - сказав пан Томбінский під час міжнародної конференції у Києві, повідомляє "Інтерфакс".

Він зазначив, що раніше Єврокомісія позитивно оцінила виконання Україною першої фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС і рекомендувала перейти до другого етапу виконання цього документа.

Посол зазначив, що останнім часом країни-члени ЄС почали обговорювати це питання і вже звучать позитивні оцінки з приводу переходу України до другої фази виконання плану дій.

Перша фаза плану дій передбачала ухвалення всіх необхідних законів для безвізового режиму. Рішення про перехід до другої фази європейська сторона має ухвалити найближчим часом.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу