«Батьківщина» майже наздогнала в рейтингу партій президентську, – дослідження

19:20 20 липня 2015 р.


Фото: unian.ua

За «Блок Петра Порошенка» готові проголосувати на виборах до Верховної Ради 23,5% опитаних українців, за ВО «Батьківщина» – 22,7% респондентів Київського міжнародного інституту соціології.

«Батьківщина» майже наздогнала в рейтингу електоральних симпатій президентську партію. Якби голосування на виборах до Верховної Ради відбувалось в  липні, то «Блок Петра Порошенка» підтримали б 23,5% опитаних українців, а ВО «Батьківщина» – 22,7% респондентів Київського міжнародного інституту соціології. Про це свідчать результати опитування громадської думки, які оприлюднив під час прес-конференції в УНІАН генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто.

Він також нагадав, що, за даними опитування, проведеного у березні 2015 року, за «Блок Петра Порошенка» готові були проголосувати 26,7% респондентів.  Натомість зараз за цю політичну силу готові віддати голоси 23,5% опитаних українців, а за ВО «Батьківщина»– 22,7% респондентів (у березні – 11,5%).

Своєю чергою, за партію «Об’єднання «Самопоміч» готові проголосувати 12,2% (у березні – 17,1%), за Радикальну партію – 10,2% (у березні – 8,4%), за «Опозиційний блок» – 7,2% (у березні – 10,2%), за партію «Громадянська позиція» – 5,5% (у березні 4,8%), за партію «Правий сектор» – 5,4% (у березні – 5,2%), за ВО «Свобода» – 3,9% (у березні – 4,1%), за партію «Народний фронт» – 2,8% (у березні – 6,6%), за партію «Сильна Україна» – 2,1%, за КПУ – 1,9% (у березні – 2,6%), за партію «УДАР» – 1,6% (у березні – 1,1%), за партію «Демократичний альянс» – 0,3%. 

Опитування проводилося з 27 червня по 9 липня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Методом особистого інтерв'ю було опитано 2 тис. 44 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). В Луганській та Донецькій областях опитування проводилось лише на територіях, які контролюються українською владою.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу