Батальйон самооборони «Донбас» вимагає від МВС озброїти патріотів, інакше вони зроблять це самі

16:59 28 квітня 2014 р.

Тренування бійців батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас».

Тренування бійців батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас».
Фото: Олександр Єрмлченко, «День»,

Про це його бійці заявили в понеділок у зверненні до в.о. мінстра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Добровольці батальйону оборони Донецької області відкрито звернулися сьогодні, 28 квітня, до виконувача обов’язків мінстра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою озброїти патріотичні загони самооборони, скоординувати їхні дії із Нацгвардією, інакше вони візьмуть зброю самі та діятимуть відповідно до обставин. Про це, як передає  в понеділок інформагенція «УНН», заявив командир батальйону добровольців территоріальної оборони Донецької області «Донбасс» Семен Семенченко. 

Інформагенція «УНН» також наводить текст згаданого звернення:

«Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову

Відкрите звернення.

Ситуація з невиконанням службових обов'язків більшою частиною особового складу МВС у Донецькій і Луганській областях постійно погіршується. Пропуски сепаратистів у адмінбудівлі, вояжі їх лідерів з Донецька в «блокований» Слов'янськ, договірняк із «захопленням» Маріупольської міськради та Донецького телецентру, незворушні міліціонери не звертають уваги на захоплення депутата Рибака прямо у них під носом, вбивства і побиття людей на мітингах, захоплення журналістів, працівників СБУ, військовослужбовців, командира луганського батальйону МВС, нарешті, – це сигнал, що хвороба зайшла далеко і не лікується терапевтичними методами.

Ми, добровольці батальйону оборони Донецької області, намагаємося отримати дозвіл на зброю – нам не дають цього зробити, зброї, наявної у бійців (легальної), – не вистачає, сепаратисти самі спокійно реєструються в офіційні об'єднання з охорони громадського порядку, отримують дозволи буквально день у день. Ми беремо на гарячому людей, котрі готують захвати іноземних журналістів, надаємо фото та відео матеріали – людини неодноразово засудженої, на якій «проби ніде ставити», яку неодноразово затримувало раніше СБУ – котру відпускають через кілька годин.

Чи розуміє МВС, що дограється з ситуацією на Сході до громадянської війни? Ми просто змушені будемо брати зброю самі, впроваджувати практику заручництва для обміну захопленої «швалі» на наших патріотів, а на міліцію, яка охороняє і сприяє бандитам і терористам, реагуватимемо адекватно до обставин.

Закликаємо Вас прийняти рішення по широкому залученню патріотов України до розв'язання ситуації, що склалася, сприяти створенню добровольчих формувань, скоординувати нас з Нацгвардією, негайно видати зброю. Координувати наші дії, минаючи місцеві інстанції. Провести швидку ротацію особового складу МВС на Сході, із заміною зрадників на патріотів нехай навіть не з середовища міліції. Комплектацію батальйонів МВС перенести на територію інших областей, скоротивши до мінімуму безглуздий у даній ситуації набір бюрократичних процедур. Якщо цього не зробити сьогодні – завтра може бути пізно».

А завершує інформанеція «УНН» нагадуванням, що наразі у Слов'янську у полоні екстремістів знаходяться близько 40 осіб, у тому числі представники місії ОБСЄ. Сьогодні вранці було захоплено міськвідділ міліції та міськрада Костянтиновки, на блокпостах сепаратистів з'явились люди, озброєні гранатометами, а вночі було дві спроби збройного штурму аеропорту Краматорська.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу