Батальйон «Азов» обіцяє звільнити завтра три міста Донеччини від терористів

22:43 23 травня 2014 р.


Фото: rta-plus

Його бійці попередиди в п’ятницю – якщо терористи не приберуть блокпости н6авколо Шахтарська, Тореза й Сніжного, то їм гарантуєють жорстку «зачистку».

Інтернет-видання «Lb.ua» інформує сьогодні, 23 травня, в повідомленні «Бійці «Азова» попередили сепаратистів про зачистку в Донецькій області»:

«Бійці батальйону територіальної оборони «Азов» МВС України звернулися до сепаратистів через Інтернет, попередивши про намір зачистити від терористів низку районів Донецької області. Про це написано в блозі підрозділу.

«Якщо завтра, 24.05.2014 р., до 12:00 не будуть прибрані блокпости в районі міст Шахтарськ, Торез, Сніжне – ми вам гарантуємо жорстку зачистку», - заявили бійці.

Вони запропонували сепаратистам прибрати затори із доріг і покинути пости: «За наявності зброї та масок відповідь буде відповідною. Поки ще не пізно, одумайтеся, який «республіці» і яким керівникам ви служите? Повертайтеся до своїх родин, ростіть дітей, піднімайте з руїни країну, знищену вашими ж руками», – запропонували представники «Азова».

Вони наголосили, що не хочуть крові і не бажають стріляти у своїх же земляків - але, перш за все, вони мають обов'язок перед Батьківщиною, якій вони служать і яку захищають. «Закликаємо мирне населення остерігатися конфліктуючих сторін, не піддаватися паніці і не надавати підтримку озброєним людям. Пам'ятайте, ми не воюємо з мирним населенням! Згадайте події попередніх днів. Ми вже поруч! Слава Україні!», – написано в блозі батальйону».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу