Байден і Трамп бажають Україні різної долі

20:35 5 лютого 2024 р.

Фото до новини

Від американської допомоги значною мірою залежить захист України від нападу Росії.

Президент США Джо Байден закликає якомога швидше ухвалити поданний у Сенаті законопроєкт про безпеку кордонів на суму 118 мільярдів доларів, який також передбачає надання допомоги Україні та Ізраїлю.

Натомість колишній президент США Дональд Трамп закликав Сенат не голосувати за компромісну угоду з регулювання міграції, яка передбачає додаткові кошти для України.

На думку експрезидента США, "лише дурень або радикальний лівий демократ проголосує за жахливий законопроєкт про кордон".

"Цей законопроєкт є чудовим подарунком для демократів і передсмертним бажанням для Республіканської партії… Не будьте тупими!!! Нам потрібен окремий законопроєкт про кордон та імміграцію", – написав Дональд Трамп.

Напередодні Сенат США представив двопартійний законопроєкт про безпеку кордонів на суму 118 мільярдів доларів, який також передбачає надання допомоги Україні та Ізраїлю.

А ось спікер Палати представників США від республіканців Майк Джонсон заявив, що не поставить на голосування у Палаті представників поданий у Сенаті проєкт.

Закони у США стають чинними після того, як за них проголосує більшість в обидвох палатах Конгресу США

 - Сенаті і Палаті представників і їх підпише президент США.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів