Азаров жахає Захід України зривом теплопостачання (доповнено відеосюжетом)

12:29 4 грудня 2013 р.


Фото: odvesti.com

Прем'єр заявив також, що бюджетні кошти «не дійдуть до отримувачів».

«Українська правда» інформує сьогодні, 4 грудня, в повідомленні «Азаров жахає західні області відсутністю фінансування»:

«Західні області у результаті протесту можуть недоотримати бюджетні кошти. Про це заявив прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

«Особливо звертаю увагу тих окремих місцевих громад на Заході країни – підкреслюю, одиничні приклади – коли місцева влада припинила роботу для участі у протестах», – звернувся він до місцевих чиновників.

«Така аморальність і безвідповідальність місцевих чиновників може призвести до того, що на центральному рівні кошти будуть виділені, проте на місцевому рівні вони, в зв’язку з непрацюючою місцевою владою просто не дійдуть до отримувачів», – уточнив Азаров.

«Також нагадаю, що через бюджетну систему здійснюються розрахунки за надані громадянам України пільги і субсидії, виплати за енергоносії. Якщо їх вчасно не здійснити, то під загрозу зриву, в мороз, буде поставлено теплопостачання міст», – сказав він.

«І все тільки через те, що працівники, яких найняли місцеві громади для забезпечення їх життєдіяльності, вирішили погратися в політику замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки. А їх політика – життєзабезпечення громад», – вважає прем’єр.

«Уже сьогодні, кожний орган місцевої влади повинен підготувати та прийняти необхідні рішення для того, щоб з 1 січня 2014 року було забезпечено безперебійне фінансування з державного та місцевих бюджетів, особливо в соціальній сфері. Ось за це справді треба спитати з чиновників місцевих», – підсумував він.

2 грудня три західні області – Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська – оголосили страйк». 

Як повідомляв «Щоденний Львів», Азаров лякає євромайдани: «Вам сховатися немає за кого».

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу