Азаров хоче прийняття Верховною Радою євроінтеграційних законів у вересні-жовтні

11:14 4 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3868

Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається на прийняття Верховною Радою (ВР) євроінтеграційних законів у вересні-жовтні 2013 р. Про це він заявив під час вступного слова на засіданні Кабміну.

"Невідкладними є законопроекти, пов'язані з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням виборчої системи, правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією та поліпшення бізнес-клімату в нашій країні. Частина таких законопроектів вже узгоджена з відповідними європейськими інституціями, і, після остаточного опрацювання, буде внесена до Верховної Ради та, переконаний, буде ухвалена парламентом у вересні-жовтні... Хочу наголосити, що всі політичні сили, які складають більшість у парламенті, заявили про готовність виконати план з підготовки Угоди про асоціацію", - заявив Азаров.

Вчора Віктор Янукович в парламенті закликав нардепів до політичної згоди та прийняття євроінтеграційних законів. Втім, сьогодні депутати розглядати євроінтеграцію не будуть. Проте Азаров нагадав, що вчора уряд і Верховна Рада погодили графік розгляду і прийняття всіх необхідних євроінтеграційних законів.

Тема євроінтеграції, як очікується, об'єднає більшість і опозицію в парламенті. Опозиційні фракції пообіцяли підтримати відповідні законопроекти через їх особливу важливість для майбутнього країни.

Так, Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Як повідомлялося, підписання Угоди про асоціацію та розширеної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС очікується в кінці листопада на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі.

rbc.ua/ukr/

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:10 15 жовтня 2019 р.

«Львівський форум Гідності» відбудеться вперше

14 листопада запланували провести перший «Львівський форум Гідності», покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності між представниками правозахисної, культурної, освітньої сфер, громадського середовища.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 759