Азаров хоче прийняття Верховною Радою євроінтеграційних законів у вересні-жовтні

11:14 4 вересня 2013 р.

Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається на прийняття Верховною Радою (ВР) євроінтеграційних законів у вересні-жовтні 2013 р. Про це він заявив під час вступного слова на засіданні Кабміну.

"Невідкладними є законопроекти, пов'язані з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням виборчої системи, правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією та поліпшення бізнес-клімату в нашій країні. Частина таких законопроектів вже узгоджена з відповідними європейськими інституціями, і, після остаточного опрацювання, буде внесена до Верховної Ради та, переконаний, буде ухвалена парламентом у вересні-жовтні... Хочу наголосити, що всі політичні сили, які складають більшість у парламенті, заявили про готовність виконати план з підготовки Угоди про асоціацію", - заявив Азаров.

Вчора Віктор Янукович в парламенті закликав нардепів до політичної згоди та прийняття євроінтеграційних законів. Втім, сьогодні депутати розглядати євроінтеграцію не будуть. Проте Азаров нагадав, що вчора уряд і Верховна Рада погодили графік розгляду і прийняття всіх необхідних євроінтеграційних законів.

Тема євроінтеграції, як очікується, об'єднає більшість і опозицію в парламенті. Опозиційні фракції пообіцяли підтримати відповідні законопроекти через їх особливу важливість для майбутнього країни.

Так, Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Як повідомлялося, підписання Угоди про асоціацію та розширеної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС очікується в кінці листопада на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі.

rbc.ua/ukr/

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу