Азаров хоче прийняття Верховною Радою євроінтеграційних законів у вересні-жовтні

11:14 4 вересня 2013 р.

  • 0

Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається на прийняття Верховною Радою (ВР) євроінтеграційних законів у вересні-жовтні 2013 р. Про це він заявив під час вступного слова на засіданні Кабміну.

"Невідкладними є законопроекти, пов'язані з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням виборчої системи, правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією та поліпшення бізнес-клімату в нашій країні. Частина таких законопроектів вже узгоджена з відповідними європейськими інституціями, і, після остаточного опрацювання, буде внесена до Верховної Ради та, переконаний, буде ухвалена парламентом у вересні-жовтні... Хочу наголосити, що всі політичні сили, які складають більшість у парламенті, заявили про готовність виконати план з підготовки Угоди про асоціацію", - заявив Азаров.

Вчора Віктор Янукович в парламенті закликав нардепів до політичної згоди та прийняття євроінтеграційних законів. Втім, сьогодні депутати розглядати євроінтеграцію не будуть. Проте Азаров нагадав, що вчора уряд і Верховна Рада погодили графік розгляду і прийняття всіх необхідних євроінтеграційних законів.

Тема євроінтеграції, як очікується, об'єднає більшість і опозицію в парламенті. Опозиційні фракції пообіцяли підтримати відповідні законопроекти через їх особливу важливість для майбутнього країни.

Так, Кабінет міністрів України розгляне проект Угоди про асоціацію з Європейським союзом на своєму засіданні 18 вересня.

Як повідомлялося, підписання Угоди про асоціацію та розширеної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС очікується в кінці листопада на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі.

rbc.ua/ukr/

Коментарі(0)

До теми

11:48 6 квітня 2020 р.

Львів і Краматорськ коригуватимуть закон про медіа

8 квітня під час відеомосту Львів-Краматорськ журналісти сходу і заходу України обговорять плюси і мінуси законопроєкту “Про медіа” №2693 та внесуть свої правки в цей документ.

Рубрика: Політика

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

Останні новини

У львівських парках запрацювали острівці безпеки для прямого зв’язку з правоохоронцями

Журналісти і працівники ще 12-ти сфер можуть їздити в громадському транспорті Львова

Підтверджено 1462 випадки COVID-19 в Україні

У Львові громадський транспорт запрацював у режимі спецперевезень

За ніч на Львівщині з підозрою на коронавірус звернулося 5 осіб

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу