Автоінспектор зізнався, що його змусили скласти протокол на священика зі Львова (відео)

19:54 7 лютого 2014 р.


Фото: zaxid.net

Франківський районний суд скерував сьогодні обвинувачення проти нього на переоформлення.

У п’ятницю у Франківському районному суді Львова відбулося чергове засідання у справі активного учасника Автомайдану – священика УГКЦ Михайла Димида, якого звинувачують у тому, що 29 грудня області він, їдучи в колоні автопротестувальників до Межигір’я, не зупинився селі Нові Петрівці Київської на вимогу співробітника ДАІ. Заслухавши покази автоінспектора зі Львова, який складав протокол на священика, й покази свідків, суд прийняв рішення скерувати матеріали на переоформлення в УДАІ Львова.

Адвокат Чорній прокоментував це так: «У діях працівників ДАІ, які складали протоколи, суд виявив суттєві недоліки. Вони не повідомили о. Михайла Димида про час, дату та місце його складання. Крім того, священнослужителя позбавили права на захист. Суд, звичайно, міг би закрити справу, доказів вини отця немає. Але він прийняв інше рішення».

Натомість священик Михайло Димид вважає себе невинуватим у цій ситуації і готовий надалі продовжувати боротьбу. Отець пояснює: «Немає того факту, який розписано в цих документах.  Але ми з терпеливістю, з любов’ю підемо дальше. Ми будемо захищатися, бо тут немає моєї провини. Це очевидно. Ми хочемо очистити систему. Віримо, що це можна зробити і з цієї причини продовжимо боротьбу».

Рішенням Франківського суду щодо скерування матеріалів на переоформлення цілком задоволені представники «Дорожнього контролю», які із самого початку уважно слідкують за цієїю справою і допомагають священику. Один із них,Андріан Колобов заявив: «У даному випадку ми бачимо, що суддя діяв адекватно, прийняв правильне рішення. Будемо надіятися, що у державі щось поміняється. І суди прислухатимуться до вимог людей, бо закон повинен торжествувати».

Про це повідомляє сьогодні, 7 лютого, портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України». Натомість «Телеканал новин «24» інформує, що співробітник ДАІ, який склав протокол на отця Михайла Димида, учасника пробігу Автомайдану на Межигір’я 29 грудня, зізнався, що зробив це за вказівкою «згори». До того ж – без жодних документів і за відсутності самого Михайла Димида.

Свідчення прапорщика Івана Луцишина, який стверджує, що усна вказівка скласти протокол на отця надійшла від майора Цимбрила, викликали шквал емоцій у суді. Натомість отець Димид уже подав зустрічний позов, вимагаючи визнати дії ДАІ протиправними.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу