Автобус «Школярик» замість школи, – «реформи» в ОТГ Львівщини

14:59 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 1908


Відео: Львівський прес-клуб

Керівники Воютицької об’єднаної територіальної громади вирішили закрити школу в селі Лютовиська, де є опалення, обладнання та комп’ютерний клас. А 47 дітей відіслати на навчання в іншу школу, де навіть опалення нема.

Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: “Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

- З шести шкіл голова Воютицької ОТГ вирішив закрити одну з формулюванням: шановні директори, розберіться між собою - чию школу закриваємо. Тобто голова ОТГ зробив все, аби пересварити директорів та вчителів між собою, - розповідає Дворянин.

Як мають діти з села Лютовиська добиратися в інше село, поки що невідомо. Адже невідомо, хто ремонтуватиме та заправлятиме автобус «Школярик». Хоча, можливо, взимку діти до школи не ходитимуть – інша школа все одно минулої зими не опалювалася, то ж і цієї буде та сама ситуація.

За такої ж системи депутати намагаються закрити школу в Миклашеві. При цьому батьки про таку новину ще не знають.

- До честі депутатів Підберізької ОТГ нам вдалося зупинити це рішення. Депутати погодилися провести громадські слухання, порахувати витрати, які будуть у дітей та громади, - каже Парасковія Дворянин.

Проте найгіршим фактом у знищенні шкіл вона вважає реорганізацію Винниківської школи-інтернату.

- Вже є відповідний проект рішення на сайті облради. Там написано, що цю школу реорганізовують у науковий ліцей. Але положення про науковий ліцей ще не прийнято. Є тільки проект рішення від профільного міністерства, - зауважила депутатка облради.

У цій школі, за її словами, навчається 409 дітей. З них 208 – учні початкової школи.

- Окрім того, тут живуть і навчаються діти, яких вивезли з окупованих територій. Їхні батьки чи опікуни залишилися на непідконтрольній Україні території. Ці діти опиняться на вулиці, - каже Парасковія Дворянин, яка вважає, що той, хто писав проект рішення, не подумав про важливі речі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 543

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 465

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363