Автобус «Школярик» замість школи, – «реформи» в ОТГ Львівщини

14:59 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 2292


Відео: Львівський прес-клуб

Керівники Воютицької об’єднаної територіальної громади вирішили закрити школу в селі Лютовиська, де є опалення, обладнання та комп’ютерний клас. А 47 дітей відіслати на навчання в іншу школу, де навіть опалення нема.

Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: “Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

- З шести шкіл голова Воютицької ОТГ вирішив закрити одну з формулюванням: шановні директори, розберіться між собою - чию школу закриваємо. Тобто голова ОТГ зробив все, аби пересварити директорів та вчителів між собою, - розповідає Дворянин.

Як мають діти з села Лютовиська добиратися в інше село, поки що невідомо. Адже невідомо, хто ремонтуватиме та заправлятиме автобус «Школярик». Хоча, можливо, взимку діти до школи не ходитимуть – інша школа все одно минулої зими не опалювалася, то ж і цієї буде та сама ситуація.

За такої ж системи депутати намагаються закрити школу в Миклашеві. При цьому батьки про таку новину ще не знають.

- До честі депутатів Підберізької ОТГ нам вдалося зупинити це рішення. Депутати погодилися провести громадські слухання, порахувати витрати, які будуть у дітей та громади, - каже Парасковія Дворянин.

Проте найгіршим фактом у знищенні шкіл вона вважає реорганізацію Винниківської школи-інтернату.

- Вже є відповідний проект рішення на сайті облради. Там написано, що цю школу реорганізовують у науковий ліцей. Але положення про науковий ліцей ще не прийнято. Є тільки проект рішення від профільного міністерства, - зауважила депутатка облради.

У цій школі, за її словами, навчається 409 дітей. З них 208 – учні початкової школи.

- Окрім того, тут живуть і навчаються діти, яких вивезли з окупованих територій. Їхні батьки чи опікуни залишилися на непідконтрольній Україні території. Ці діти опиняться на вулиці, - каже Парасковія Дворянин, яка вважає, що той, хто писав проект рішення, не подумав про важливі речі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:14 11 грудня 2018 р.

Яценюк і Гриневич розпочали на Львівщині дочасну передвиборчу кампанію, – аналітик

Учора, 10 грудня, потенційний кандидат на пост Президента Арсеній Яценюк та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебували у Львові з робочими візитами та взяли участь у низці спільних заходів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 321

13:00 11 грудня 2018 р.

Міський голова Львова не планує об'єднуватися перед президентськими виборами

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив: «Президент України може бути тільки один. А от об'єднання демократичних сил до парламентських виборів – цілком можливе».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

12:48 11 грудня 2018 р.

У Львові розпочався форум громадських організацій

У вівторок, 11 грудня, у конференц-залі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького стартував третій форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 291