Автобус із допомогою для бійців вирушає на схід України зі Львова щотижня

12:46 13 лютого 2015 р.


Фото: Назар Волянський / «Gazeta.ua»

Громадська організація «Допоможи фронту» отримує допомогу для yfib[ dsqcmrjdb[ з усієї Європи.

«Львівські волонтери отримують допомогу для бійців АТО зі всієї Європи», – повідомляє сьогодні, 13 лютого, інтернет-видання «Gazeta.ua» Назар Волянський, конкретизуючи при цьому

«Щотижня на схід України зі Львова виїжджає автобус з допомогою для бійців АТО. Кожного дня волонтери громадської організації «Допоможи фронту» збирають технічні засоби, харчі та засоби особистої гігієни в центрі міста Львова та біля торгових центрів. 

Фінансову допомогу організація від влади не отримує. Великі пожертви для українського війська надають львів'яни та підприємці.

Активісти із громадської організації «Допоможи фронту» надають допомогу всім військовим, які її потребують, але ретельно вивчають, наскільки і кому ця допомога потрібна. В організації працює від 30 до 50 людей.

Волонтери закупляють в Європі – у Польщі, Німеччині а також Канаді технічні засоби і великі комплекти одягу та взуття. Волонтер громадської організації «Допоможи фронту» Богдан Масляк розповів також:

«Я прошу, щоб нам бійці надсилали листи, де вказували, яка допомога їм потрібна. Ми працюємо за схемою «з руки в руки», а в деяких моментах передаємо допомогу «Новою поштою» до Харкова, а там приймає наш волонтер Сергій Глотов і доставляє військовим. 

Передаємо технічні засоби, харчі. Є багато підприємств за кордоном, з якими ми співпрацюємо і через які ми закупляємо техніку. Це на 20-30%дешевше ніж у нас, адже для когось в Україні це бізнес». 

Громадська організація «Допоможи фронту» співпрацює зі всіма волонтерськими організаціями в Україні. Так допомога швидше доходить до бійців. Богдан Масляк додає:

«Люди приносять бензин, гроші на дорогу, аби ми могли закупити все необхідне і відвезти воїнам. Відправляти речі, які коштують 2-3 тисячі доларів «Новою поштую» трошки небезпечно, адже це чиїсь гроші та зусилля, тому ми стараємося самі завозити. 

Все, що купуємо, також продаємо іншим волонтерам за потребою  по такій же ціні, адже у нас це набагато дешевше. З одної покупки спорядження, ми зекономили близько мільйона гривень.

В Одесі волонтери купили у комерсантів чеську форму по 696 гривень, а у нас вона – 160 гривень, тому різниця у ціні є. Я не вірю в допомогу держави, люди зневірилися у такій допомозі держави і вирішують все самі».

Минулого тижня львівські волонтери приїхали із Станиці Луганської, де були у бійців з 80-ї бригади. Придбали далекоміри для розвідки. Згодом завдяки їм наші військові виявили вантажівки терористів з боєприпасами, та знищили вісім ворожих автомобілів. 

Волонтери зв'язуються з військовослужбовцями і уточнюють, наскільки безпечна дорога. Якщо не можуть добратися самостійно – на зустріч їм виїжджають військові. Адже вантаж, який везуть волонтери – дуже дорогий.

Лікарка-волонтер Олена Годлевська, яка приїхала з Чехії, розповіла: «Ми складаємо аптечки для хлопців, в яку входить все необхідне для першої допомоги. Виділяємо медичну допомогу лікарням біля міст де відбуваються бойові дії. Адже є ліки, які можна вживати тільки за рекомендацією лікаря».

Зараз бійцям необхідні технологічні речі – оптика, тепловізори, прилади нічного бачення. Громадська організація «Допоможи фронту» закликає усіх не байдужих людей приносити будь яку допомогу на склад, який знаходиться у Львові у приміщенні «Головної пошти», а також надсилати кошти за номером 6762 4683 1016 7170 – Масляк Богдан».

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу