Асоціація України з ЄС відкладена щонайменше на півроку

22:07 4 грудня 2013 р.


Фото: newsradio.com.ua

Нашої країни немає серед пріоритетів Греції як головуючої країни у Євросоюзі.

«УНІАН» інформує сьогодні, 4 грудня, в повідомленні «Греція серед пріоритетів президентства в ЄС не назвала «Східне партнерство» і Україну»:

«Прем'єр-міністр Греції Антоніс Самарас представив у приміщенні Європейської Комісії пріоритети Греції як головуючої країни у Євросоюзі в першому півріччі наступного року, але серед них не назвав ані «Східного партнерства», ані Угоди про асоціацію з Україною. Як повідомляє власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про пріоритеті грецького головування в ЄС Самарас говорив перед журналістами разом з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу».

«Я переконаний, що грецьке президентство буде успішним. Воно буде президентством можливостей, а не президентством кризи», – сказав грецький прем'єр.

«Серед наших пріоритетів буде: створення нових робочих місць в ЄС; поглиблення інтеграції в ЄС – зокрема, Монетарного союзу; міграція – особливо нелегальна міграція і управління прикордонним контролем; морська політика ЄС і зокрема енергетичний потенціал морського дна», – додав Самарас.

Президент Єврокомісії Баррозу також сказав, що під час грецького президентства буде звернено увагу на Балкани і політику ЄС на морі. «Греція на цьому знається краще, аніж більшість країн-членів Європейського Союзу», – сказав Баррозу.

Раніше представники ЄС та України говорили, що Угоду про асоціацію України та ЄС, не підписану Президентом Віктором Януковичем на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі минулого тижня, може бути підписано на саміті Україна-ЄС наприкінці зими - на початку весни наступного року за головування в ЄС Греції».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу