Армія посилила охорону складів зі зброєю

12:45 13 лютого 2014 р.


Фото: dyvys.info

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра оборони Павло Лебедєв.

Він заявив в інтерв’ю, опублікованому на веб-сайті очолюваного ним відомства, що «загострення ситуації в Україні змусило Збройні сили посилити охорону складів із зброєю і боєприпасами. За словами очільника Міноборони, це було зроблено для того, щоб уникнути можливості захоплення складів і використання зброї проти мирних громадян.

При цьому Лебедєв запевнив, що наразі підрозділи ЗСУ перебувають у місцях дислокації і функціонують в штатному режимі. Зокрема, у повному обсязі проходять заплановані заняття та тренування з бойової підготовки особового складу.

Виконувач обов’язків міністра оборони оборони заявив також: «Участь підрозділів Збройних сил відповідно до статей 17 та 37 Конституції України у внутрішньополітичній боротьбі повністю виключена. Але загострена ситуація в країні не залишила байдужими військовослужбовців і співробітників Міністерства оборони. Як громадяни України, вони також висловили свою громадянську позицію. Зокрема, були проведені загальні збори особового складу Збройних сил України, на яких 87 % військовослужбовців підтримали дії Президента з приводу врегулювання існуючого конфлікту мирним шляхом і не допущення загострення громадянського протистояння». 

А відповідаючи на запитання про те, за яких умов армія може бути задіяна у врегулюванні ситуації в країні, очільник Міноборони пояснив, що, відповідно до Закону «Про Збройні сили України» це можливо тільки за умови введення надзвичайного або воєнного стану в країні. Лебедєв наголосив при цьому: «За Конституцією воно вводиться Указом Президента і підлягає подальшому затвердженню Верховною Радою. У даний час такого Указу немає і Збройні сили України продовжують стабільно виконувати свої обов'язки по обороні країни, захисту її суверенітету і територіальної цілісності в режимі мирного часу».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу