Апатію серед виборців створюють ЗМІ заради одного з кандидатів, – політолог

16:14 15 листопада 2015 р.

З кожними виборами явка виборців зменшується. І ці 10% на ранок – є прогнозованим результатом.

Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори 2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається у Львівському прес-клубі, повідомила політолог Дарія Зубрицька.

За її словами, так відбувається завжди на місцевих виборах. Хоча ми маємо тенденцію, коли з кожними виборами явка виборців все зменшується і зменшується.

- Це так є і в Європі. Але якщо в Європі не йдуть, тому що це не суттєво змінює кореляцію економічних показників, то в Україні це відсторонення від політики через те, що виборці вже – в апатії. І цю апатію створюють навмисне. Деякі соціологи заявляють, що над тим, щоби зменшити активність, працюють українські медіа, тому що деяким політичним силам дуже вигідна менша явка виборця, - каже політолог.

Вона також прогнозує, що така ситуація може бути і у Львові.

- Явка  може дуже вплинути на те, хто з кандидатів переможе. Електорат одного кандидата є дисциплінований і, швидше за все, він прийде на дільниці. Електорат іншого – більш пасивний, він більше роз’їжджає країною. Сьогодні неділя, студенти роз’їхалися, інша частина не прийде і пояснюють, що нічого для них не зміниться. Зрештою, це і правда. Жоден з кандидатів не звертався до них прямо, нічого їм не обіцяв, жодних молодіжних ідей, програм. Тому цей молодий електорат не з’явиться на дільниці, - каже Зубрицька.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу