Антитерористична операція на сході країни продовжується, – СБУ (оновлено)

13:37 22 квітня 2014 р.


Фото: polemika.com.ua

Про це повідомляє у вівторок Служби безпеки України.

Прес-служба Служби безпеки України роз'яснює сьогодні, 22 квітня, в повідомленні «Антитерористичний центр при СБ України інформує»:

Антитерористичний центр при СБУ готовий взаємодіяти з представниками Місії ОБСЄ, які розпочали свою роботу в Україні, і надавати їм вичерпну інформацію, забезпечивши безпосередній доступ до усіх матеріалів та об’єктів. На сьогодні пріоритет перед будь-якими військовими діями мають дії, які проводить ОБСЄ, і наше головне завдання – надати можливість міжнародним спостерігачам сприяти роззброєнню та зупиненню подальшої ескалації насильства в регіоні.

Міжнародні спостерігачі мають отримати змогу особисто проконтролювати виконання Росією озвучених в Женеві заяв про звільнення адмінбудівель та здачу зброї бойовиками. Ті, хто не здає зброю і продовжує тероризувати населення, і є саме тими, хто заважає виконувати Женевські декларації. У СБУ вже достатньо доказів того, що безпосереднє відношення до таких дій мають співробітники спецслужб Росії.

Україна зі свого боку, дотримуючись Женевських угод, на Пасхальні свята призупинила активну фазу АТО. Проте, всупереч цим домовленостям вчора та позавчора озброєні правопорушники вдались до провокацій, захопили заручників (у тому числі керівника райвідділу міліції, журналістів), при цьому вимагали за заручників зброю. 

Такими діями озброєні диверсанти та криміналітет цинічно та зухвало порушили чотиристоронні домовленості. Українська сторона рішуче засуджує злочини, які перекреслюють можливість мирного врегулювання. 

Разом з тим, суб’єкти АТО відповідно до компетенції, визначеної чинним законодавством України, у взаємодії зі Збройними силами України, продовжують заходи для рішучої протидії збройним нападам, захопленню заручників та іншим злочинам проти мирного населення в Донецькій області. Така протидія здійснюється під повним міжнародним контролем ОБСЄ».

Натомість агенція «УНН» інформує у вівторок у повідомленні «СБУ відновила антитерористичну операцію на Сході України»:

«Антитерористичний центр при СБУ готовий взаємодіяти із представники місії ОБСЄ, які розпочали свою роботу в Україні та надавати їм вичерпну інформацію, забезпечивши доступ без винятку до всіх матеріалів та об’єктів. Про це на брифінгу в СБУ сказала речник СБУ Марина Остапенко, передає кореспондент УНН.

За її словами, на сьогодні пріоритет перед будь-якими військовими діями мають дії, які проводить ОБСЄ. «І наше головне завдання – надати можливість міжнародним спостерігачам сприяти роззброєнню та зупиненню подальшої ескалації у регіоні», – сказала М.Остапенко.

«Антитерористична операція триває. Головне завдання на сьогодні – це визначити периметр безпеки. Міжнародні спостерігачі мають отримати змогу особисто проконтролювати виконання Росією озвучених у Женеві заяв про звільнення адмінбудівель та здачу зброї бойовиками. У СБУ достатньо доказів, що співробітники спецслужб РФ мають безпосереднє відношення до ескалації конфлікту на Сході України. Україна, дотримуючись Женевських угод, на пасхальні свята призупинила активну фазу АТО. Проте всупереч домовленостям, вчора та позавчора озброєні правопорушники вдалися до провокацій, захопивши у заручники керівника райвідділу міліції та журналістів, при цьому вимагали за заручників зброю. Українська сторона рішуче засуджує злочини та дії диверсантів і криміналітету, які порушили чотиристоронні домовленості. Разом із тим суб’єкти АТО у взаємодії із ЗСУ продовжують заходи для рішучої протидії збройним нападам, захопленню заручників та іншим злочинам проти мирного населення. Така протидія здійснюється під повним міжнародним контролем ОБСЄ», – сказала вона.

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради України, в. о. Президента України Олександр Турчинов у неділю заявив, що головне завдання Антитерористичної операції – захистити людей».

dailylviv.com

До теми

17:45 28 листопада 2020 р.

Президент запровадив ще одне свято

Президент Володимир Зеленський підписав указ №523/2020 про запровадженн в Україні професійного свята — працівника системи фінансового моніторингу, яке будуть відзначати щороку 28 листопада.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу