Антитерористична операція буде більш ефективною й короткою, – Порошенко

23:12 25 травня 2014 р.


Фото: з архіву «Щоденного Львова»

Переможець президентських виборів за результатами екзит-полів також запевнив, що до активної фази АТО перестануть залучати солдатів-строковиків.

Як повідомляє сьогодні, 25 травня, агенція «ЛIГАБiзнесIнформ», переможець президентських виборів за результатами екзит-полів Петро Порошенко запевнив увечері в неділю: «Антитерористична операція в тому вигляді, як вона проводиться зараз, вона кардинально зміниться. Буде більш ефективною, більш короткою».

Петро Порошенко також пообіцяв, що оснащення, а також матеріальне забезпечення Збройних сил зміняться. Він також вказав на те, що до активної фази АТО перестануть залучати солдат-строковиків.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу